Штучний інтелект

Про програму

  Програма створена для тих, хто прагне розробляти технологічні рішення на базі штучного інтелекту, що мають застосування як у бізнесі, так і у суспільно важливих галузях. 
  Вона починається із вивчення фундаментальних математичних концепцій та технік програмної інженерії, які необхідні для розуміння та поглиблення сучасних методів штучного інтелекту. Після цього студенти розвивають практичні навички з побудови власних моделей машинного навчання.
  Студенти досліджують та удосконалюють сучасні методи штучного інтелекту, працюючи впродовж навчання над практичними проєктами з реальними даними та бізнес-проблемами. 
Illustration

Протягом навчання студенти можуть долучатися до проєктів і досліджень лабораторії штучного інтелекту AI Lab, відвідувати українські та міжнародні IT-події, долучатися до організації освітніх заходів з AI, а також реалізовувати власні проєкти на базі Київської Школи Економіки.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● будувати власні моделі машинного навчання для роботи з табличними даними, часовими рядами, зображеннями, відео, сигналами чи текстами● створювати комплексні системи для прийняття рішень у складних середовищах● застосовувати принципи відповідального штучного інтелекту● збирати, обробляти, зберігати та аналізувати великі масиви даних ● створювати власні інноваційні продукти та керувати IT-проєктами                                                   ● проводити наукові дослідження у прогресивних галузях штучного інтелекту● використовувати розвинені «м'які» навички, потрібні в сучасній IT-індустрії

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

Розробниками унікальних інноваційних продуктів у R&D-відділах українських і міжнародних IT-компаній: ● Data Scientist● Data Engineer● Machine Learning Engineer● Data Analyst● Business Intelligence Engineer● Computer Vision Engineer● NLP Engineer● Research Engineer

Викладачі

Illustration

Матвій Стречень

ㅤВикладач IT-дисциплін у KSE. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю компʼютерні науки. Починаючи з 2019-го року працював розробником, зокрема у компаніях ЛУН та Preply; наразі працює у Lyft інженером з бекенд-розробки. Регулярно бере участь у суддівстві учнівських олімпіадах з інформатики. Викладає у літніх/зимових школах з програмування та зборах для переможців олімпіад з інформатики.

Illustration

Катерина Антошина

ㅤВикладачка математичних дисциплін у KSE. Здобула ступінь магістра математики в Київському Академічному Університеті, зараз отримує науковий ступінь PhD. Працює викладачем-методистом в Малій академії наук України. З 2023 року викладає математичні дисципліни в Київській Школі Економіки. У 2024 році отримала грант від Simons Foundation на підтримку досліджень в сфері математики. 

Illustration

Тетяна Прощенко

ㅤВикладачка математики в KSE. Кандидатка фізико-математичних наук, доцентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Авторка наукових робіт з механіки, розробниця навчальних програм, дистанційних курсів, методичних матеріалів з математичного аналізу, лінійної алгебри, методів обчислень. Членкиня Київського математичного товариства.

Illustration

Роман Міщенко

ㅤВикладач IT-дисциплін в KSE. Здобув ступінь магістра в Українському Католицькому Університеті на програмі "Науки про дані". Працював у Genesis над продуктом Promova, зараз працює на позиції software engineer в компанії MacPaw. Займається створенням технічних новин про iOS/macOS-розробку для MacPaw Tech та DOU. Отримав визнання від Apple Security Research за знаходження двох вразливостей у macOS.

Illustration

Чоп’юк Юрій

ㅤВикладач математичних дисциплін в KSE. Отримав магістерський ступінь з математики в Жешувському університеті та ПНУ ім. Стефаника, а також магістерський ступінь з середньої освіти у ПНУ ім. Стефаника. Здобуває ступінь PhD з математики. Експерт з акредитації освітніх програм, методист проєкта «Тепер я знаю» з подолання навчальних втрат серед учнівства 4-10 класів. Протягом чотирьох років працював вчителем математики та організатором освітніх гуртків. У 2021 здобув диплом другого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Illustration

Яковлєв Сергій

ㅤВикладач математики в KSE. Кандидат технічних наук. Викладач дискретної математики, комбінаторики та криптографії з 17-річним досвідом роботи у вищій освіті. Завідувач кафедри математичних методів захисту інформації ННФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Лауреат премії Президента для молодих вчених за роботу «Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

Illustration

Омельченко Олег

ㅤВикладач дисциплін з аналізу і візуалізації даних в KSE. Здобув ступінь магістра за спеціальністю “Телекомунікації та радіотехніка” в Одеській національній академії зв’язку. Додатково працює в компанії MacPaw на позиції Senior Product Analyst.

icon

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається переважно англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість12,000 грн / місяць480,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати під час вступу? 

  Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

 • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

  Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04