Бакалаврат у Київській Школі Економіки

Освітні програми для бакалаврів — з іноземними лекторами, практичними скілами і можливістю стажування.  • icon

  Навчання англійською мовою 

  Англомовне середовище не тільки підсилює практичні навички володіння мовою, а й відкриває шляхи до міжнародної наукової спільноти та джерел інформації. Саме тому, починаючи з другого курсу, більшість дисциплін викладаються англійською мовою. Наші студенти регулярно беруть участь у подіях з іноземними спікерами та вільно спілкуються з ними.

 • icon

  Програми обміну 

  Щороку студенти KSE беруть участь у програмах обміну та відвідують найкращі університети світу: Bocconi University, University of Massachusetts Amherst, University of Toronto. Окрім того, студенти мають можливість навчатися за обміном в University of Manchester та проходити стажування
  в NJL Consulting. А також брати участь у форумах, конференціях та інших короткострокових заходах в рамках альянсу університетів CIVICA

 • icon

  Стажування в топкомпаніях 

  Якісне стажування — це невіддільна частина навчального процесу. Після другого курсу студенти проходять його в топкомпаніях та установах державного сектору, таких як Dragon Capital, ПУМБ, ICU, Raiffeisen Bank, Genesis, WOG, ArcelorMittal, Національний банк України, World Bank, Aimbulance та інші. Ментори допомагають набути практичних навичок, аби наші випускники могли впевнено вийти на ринок праці з рекомендаціями визнаних компаній і спеціалістів.

 • icon

  Власні проєкти

  Ми заохочуємо креативність і проактивність. Вже з першого курсу студенти генерують свої ідеї та знають, як їх реалізувати у команді та самостійно. Обмежень у можливостях немає. Одним з прикладів успішних проєктів зі студентами є "Donate to Evacuate", завдяки якому ГУР МО отримало два гелікоптери медичної евакуації.

ПРОГРАМИ

Illustration

Прикладна математика

Мова викладання:українська та англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Економіка і великі дані

Мова викладання:українська та англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Штучний інтелект

Мова викладання:українська та англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Кібербезпека

Мова викладання:українська та англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Право


Мова викладання:українська та англійська


Строк навчання:4 роки

Illustration

Програмна інженерія та бізнес-аналіз

Мова викладання:українська та англійська


Строк навчання:4 роки

Illustration

Бізнес-економіка


Мова викладання:українська та англійська


Строк навчання:4 роки

Illustration

Психологія


Мова викладання:українська та англійська


Строк навчання:4 роки

Подвійний диплом з Університетом Г'юстона

На третьому курсі студенти програм Бізнес-економіка та Економіка та великі дані можуть вступити до американського Університету Г’юстона та після завершення навчання отримати два дипломи: Київської школи економіки та Університету Г’юстона. Навчання буде відбуватись в Києві.


Illustration

Для того, щоб навчатися за програмою подвійного диплома Університету Г'юстона, студенти повинні мати один із сертифікатів володіння англійською. 

*Для успішного отримання диплома Університету Г’юстона середній бал (gpa) за весь період навчання має бути не менше, ніж 76 балів.

 • 79

  TOEFL (iBT)

 • 550

  TOEFL (PBT)

 • 6.5

  IELTS Overall

 • 105

  Duolingo English Test

Навчання англійською мовою

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається переважно англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration
icon

Ми навчаємося офлайн на кампусі. Для безперешкодного, комфортного та безпечного навчання ми маємо укриття з облаштованими аудиторіями, генераторами та Starlink.

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати під час вступу? 

  Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

 • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

  Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких запитань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.