Бакалаврат у Київській Школі Економіки

Освітні програми для бакалаврів — з іноземними лекторами, практичними скілами і можливістю стажування.  • icon

  Навчання англійською мовою 

  Починаючи з 2-го курсу усі дисципліни викладаються англійською мовою. Завдяки цьому студенти регулярно беруть участь в міжнародних конференціях та вільно спілкуються з іноземними лекторами. Ми впевнені, що англомовне середовище підсилює не тільки практичні навички володіння мовою, але є і ключем до міжнародної наукової спільноти та джерел інформації.

 • icon

  Програми обміну 

  Кожного семестру студенти KSE беруть участь у програмах обміну та відвідують найкращі університети світу такі як Bocconi University, University of Massachusetts Amherst. Окрім того, KSE є співзасновником Ukrainian Global University, що допомагає студентам налагодити контакт з провідними закладами освіти Європи та США і брати участь у міжнародних конференціях.

 • icon

  Стажування в топ-компаніях 

  Якісне стажування — це невіддільна частина навчального процесу. Після 2-го курсу студенти проходять стажування в топ-комапніях та установах державного сектору таких як Genesis, Dragon Capital, Raiffeisen, ПУМБ, Національний Банк України, World Bank та інші. Ментори допомагають студентам набути цінні практичні навички, що дозволять впевнено вийти на ринок праці з рекомендаціями визнаних компаній та спеціалістів.

 • icon

  Власні проєкти

  Ми заохочуємо креативність та проактивність. Вже з 1-го курсу студенти генерують свої ідеї та знають, як їх реалізувати у команді та самостійно. Обмежень у можливостях немає. Наприклад, ми пишаємось свіжим проєктом наших студентів для Дія.Освіта.

ПРОГРАМИ

Illustration

Прикладна математика

Мова викладання:англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Економіка і великі дані

Мова викладання:англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Штучний інтелект

Мова викладання:англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Кібербезпека

Мова викладання:англійська

Строк навчання:4 роки

Illustration

Право


Мова викладання:українська - англійська


Строк навчання:4 роки

Illustration

Програмна інженерія та бізнес-аналіз

Мова викладання:англійська


Строк навчання:4 роки

Illustration

Бізнес-економіка


Мова викладання:англійська


Строк навчання:4 роки

Illustration

Психологія


Мова викладання:англійська


Строк навчання:4 роки

Подвійний диплом з Університетом Г'юстона

На другому курсі студенти цієї програми можуть вступити до американського Університету Г’юстона та після завершення навчання отримати два дипломи: Київської школи економіки та Університету Г’юстона. Навчання буде відбуватись в Києві.

Завдяки міжнародним донорам студенти KSE отримають знижку 90% від вартості навчання

Illustration

Для того, щоб навчатися за програмою подвійного диплому Університету Г'юстона, студенти повинні мати один із сертифікатів володіння англійською. 

*Для успішного отримання диплому Університету Г’юстона середній бал (gpa) за весь період навчання має бути не менше, ніж 79 балів.

 • 79

  TOEFL (iBT)

 • 550

  TOEFL (PBT)

 • 6.5

  IELTS Overall

Навчання англійською мовою

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration
icon

Навчатись на програмі можна як дистанційно, так і відвідуючи заняття на кампусі в Києві. Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти зможуть продовжуватися вчитися.

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів НМТ 2022 та 2023 років або ЗНО 2020 та 2021 років. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати на вступ? 

  Паспорт, ІПН, свідоцтво по повну загальну середню освіту та додаток до нього, заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані недалеко від будівлі KSE університету або в центрі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-3 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий бал з математики – 140. На бюджет бал з української мови має бути 130, на контракт – 100. На бюджет загальний конкурсний бал має бути більше 130.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки в 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання,а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.