Магістратура в Київській Школі Економіки

Працюй у світових топкомпаніях і будуй міжнародну академічну кар'єру - як це роблять випускники KSE. • icon

  Програми обміну 

  Студенти KSE беруть участь у програмах обміну та відвідують найкращі університети світу, як от: Bocconi University, University of Massachusetts Amherst, University of Toronto. Окрім того, студенти мають можливість навчатися за обміном в University of Manchester та проходити стажування в NJL Consulting. А також вони можуть брати участь у форумах, конференціях та інших короткострокових заходах в рамках альянсу університетів CIVICA.

 • icon

  Гранти, стипендії та бюджетні місця

  Ми надаємо фінансову допомогу захисникам і захисницям, їхнім дітям та внутрішньо переміщеним особам. Переможці учнівських олімпіад, конкурсів і турнірів можуть отримати академічні гранти. Є можливість навчатися за державним замовленням (бюджетні місця).

 • icon

  Публікації з новаторами 

  Дослідження наших викладачів та студентів можна побачити у Foreign Affairs, Washington Post, Financial Times, The Economist та інших міжнародних виданнях.

 • icon

  Допомога з працевлаштуванням

  KSE не тільки готує студентів до практики, а й допомагає знайти її у топкомпаніях та установах державного сектору: Dragon Capital, ПУМБ, ICU, Raiffeisen Bank, Genesis,
  Національний банк України, World Bank та інші. Наш методист підбирає вакансії відповідно до спеціальності, рівня знань та амбіцій студента.

 • icon

  Програма подвійного диплома

  Ми випустили понад 1000 магістрів, кожен шостий із них скористався можливістю здобути ступінь PhD у західних університетах. Міжнародно визнана магістерська програма з економіки дає змогу студентам отримати не лише наш диплом, а й диплом University of Houston.

 • icon

  Безпечне та комфортне навчання

  Для безперешкодного, комфортного та безпечного навчання ми маємо укриття з облаштованими аудиторіями, генераторами та Starlink. Заняття відбуваються здебільшого у вечірній час, щоб студенти могли поєднувати навчання з роботою. 

ПРОГРАМИ

Illustration

Соціальна психологія

Мова викладання:українська та англійська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Дослідження пам’яті та публічна історія

Мова викладання:українська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Урбаністика та повоєнна відбудова

Мова викладання:англійська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Мікро- та наноелектроніка

Мова викладання:англійська

Строк навчання:16 місяців

Illustration

Економічний аналіз

Мова викладання:англійська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Економіка бізнесу та фінансів

Мова викладання:англійська

Строк навчання:16 місяців

Illustration

Публічна політика та врядування

Мова викладання:українська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Безпілотні літальні апарати

Мова викладання:українська

Строк навчання:16 місяців

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програми "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів", "Публічна політика та врядування", "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Соціальна психологія" відбувається за результатами ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року.З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
  Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" відбувається або за результатами ЄВІ* та фахового іспиту у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, з 1 по 27 липня подати заяву на участь у фаховому іспиті, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
  *Під час вступу на основі ступеня магістра для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступники на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови 

 • Як подати документи до KSE? 

  Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердити вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу. 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-4 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

  Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий конкурсний бал – 140. 

 • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

  Наші магістерські програми, "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів" та "Публічна політика та врядування", акредитовані і зараз ми будуємо нові програми "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Дослідження пам’яті та публічна історія", "Соціальна психологія" так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році. У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.