Магістратура в Київській Школі Економіки

Працюй в світових топ-компаніях і будуй міжнародну академічну кар'єру - як це роблять випускники KSE. • icon

  Програми обміну 

  Кожного семестру студенти KSE беруть участь у програмах обміну та відвідують найкращі університети світу такі як Bocconi University, University of Massachusetts Amherst. Окрім того, KSE є співзасновником Ukrainian Global University, що допомагає студентам налагодити контакт з провідними закладами освіти Європи та США і брати участь у міжнародних конференціях.

 • icon

  Гранти та стипендії

  Ми надаємо фінансову допомогу учасникам бойових дій, їхнім дітям та внутрішньо переміщеним особам. Переможці учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів можуть отримати академічні гранти. Ті, хто вимушено виїхав за кордон після 24 лютого та проживає там можуть отримати академічний грант за програмою Come back home.

 • icon

  Публікації з новаторами 

  Дослідження наших викладачів та студентів можна побачити у Foreign Affairs, Washington Post, Social Forces та інших міжнародних виданнях.

 • icon

  Допомога з працевлаштуванням

  KSE не тільки готує студентів до практики, а й допомагає знайти цю практику — у приватному та державному секторах. Наш методист підбирає вакансії відповідно до спеціальності, рівня знань та амбіцій студента.

 • icon

  Подвійний диплом

  Ми випустили понад 1000 магістрів, а кожен шостий з них продовжив здобувати ступінь PhD у західних університетах. Міжнародно визнані магістерські програми з економіки та з публічної політики та врядування дозволяють студентам отримати подвійні дипломи від University of Houston та University of Toronto.

ПРОГРАМИ

Illustration

Соціальна психологія

Мова викладання:українська та англійська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Дослідження пам’яті та публічна історія

Мова викладання:українська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Урбаністика та повоєнна відбудова

Мова викладання:англійська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Економічний аналіз

Мова викладання:англійська

Строк навчання:22 місяці

Illustration

Економіка бізнесу та фінансів

Мова викладання:англійська

Строк навчання:16 місяців

Illustration

Публічна політика та врядування

Мова викладання:українська

Строк навчання:22 місяці

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Для вступників на основі диплома бакалавра вступ відбувається за результатами ЄВІ та ЄФВВ. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 31 липня по 21 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
  Для вступників на основі диплому магістра вступ відбувається або за результатами ЄВІ та ЄФВВ, або за результатами внутрішніх іспитів у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 31 липня по 21 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно).  

 • Як подати заяву на вступ з дипломом магістра (якщо складали внутрішні іспити)?

  Щоб подати заяву, перегляньте відео або слідуйте покроковій інструкції

 • Як подати документи до KSE? 

  Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердіти вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу. 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ.
  Бюджетні місця є на таких програмах:
  Економіка бізнесу та фінансів – 5 місць.
  Публічна політика та врядування – 5 місць.
  Урбаністика – 5 місць. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані недалеко від будівлі KSE університету або в центрі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-3 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

  Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий конкурсний бал – 140. 

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Наші магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо нові програми – Урбаністику та повоєнну відбудову, Дослідження пам’яті та публічну історію, а також Соціальну психологію так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році.
  У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

             Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності