Урбаністика та повоєнна відбудова

Про програму

Програма з урбаністики розроблена для тих, хто прагне долучитися до відновлення і розбудови українських міст та їхніх просторів, що постраждали внаслідок російської агресії.
Ми вчимо розглядати місто як цілісну систему, складний і багатошаровий феномен, найскладніший, найстійкіший і найдовготриваліший проєкт в історії людства.                                                                                          
Програма ліцензована за напрямком «Менеджмент», але побудована за міждисциплінарним принципом. 
Навчальний план програми формують чотири блоки: менеджмент, економіка, містопланування та гуманітаристика. Курси базуються на вже імплементованих аналогічних програмах та включають найліпші практики викладання європейських університетів. Наприклад, одна з найкращих методик — робота в групах над конкретними кейсами міст, які постраждали від російсько-української війни.

Illustration

Тетяна Водотика, академічна директорка магістерської програми «Урбаністика та повоєнна відбудова»


Задля забезпечення імерсивності навчального процесу викладання деяких предметів поєднується з дослідницькими прогулянками та подорожами. 
Ми налагодили міжнародні партнерства з HafenCity University (Hamburg, Germany), Georg-August University (Goettingen, Germany), Manchester University, а також унікальні партнерства в Україні з платформами Dream, Re:Start agency, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. 
Викладачі програми — це запрошені професори, які працюють у KSE або/та в інших провідних університетах світу. 
Випускники вчаться виконувати найскладніші завдання у контексті розвитку міста та соціальних просторів, втілювати найсміливіші урбаністичні проєкти, уявляти й планувати міста майбутнього.

«Місто жило до нас та житиме після. Це найтриваліший проєкт в історії людства. Але в нас є унікальний шанс його змінити. Полагодити там, де є тріщини, полікувати там, де є рани війни, дати безпечний простір розвитку та зберегти минуле. А також, опанувати травму й посилити посттравматичне зростання. Це головна місія нашої програми», — академічна директорка програми «Урбаністика та повоєнна відбудова», Тетяна Водотика

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● ідентифікувати проблеми у сфері міського розвитку
● втілювати проєкти міської відбудови
● використовувати helicopter view на місто
● користуватися знаннями про просторове планування
● працювати з тими хто, вже змінює міста, та з візіонерами,
які мріють про міста майбутнього
● застосовувати цифрові платформи для пошуку фінансування
● користуватись інвестиційними інструментами
та грантовими можливостями
● запускати особисті та дослідницькі проєкти
● супроводжувати процеси ухвалення рішень, користуючись даними досліджень
● налагоджувати співпрацю між різними зацікавленими сторонами задля сталого розвитку міст

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● менеджерами міст
● аналітиками, радниками, функціонерами у міських радах
● запрошеними фахівцями при органах місцевого самоврядування
● менеджерами у сфері відбудови України
● керівниками проєктів
● фахівцями-урбаністами, які зможуть стати лідерами змін у містах
● науковцями (за умови продовження розвитку у галузі)

АКЦЕНТ НА ПРАКТИЦІ

Illustration

МОВА НАВЧАННЯ

Загальна мова викладання на програмі — англійська. Окремі дисципліни, які охоплюють вивчення суто українського контексту, передбачають навчання українською мовою, наприклад, законодавче регулювання містобудівної діяльності.
Рекомендований рівень володіння англійською — B1. На початку навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Безпосередній формат залежить від дисципліни, її викладача та складу групи. Заняття відбуваються вечері кілька днів на тиждень.

Формування навичок

Illustration
Illustration

Ціннісно-орієнтована освіта

MUR зосереджена на формуванні не лише “жорстких” та “м'яких” навичок, але, передусім, цінностей. Ціннісна освіта заохочує випускників кидати виклик традиціям, мріяти про велике, будувати візії та структурувати майбутнє. Випускники навчаться визначати та вирішувати складні завдання і проблеми у сфері міського розвитку, розробляти стратегічний план на замовлення міської влади, переконливо презентувати результати дослідження як усно, так і у вигляді письмового звіту та візуалізації даних. Ці навички та цінності є критично важливими для випускників, які хочуть стати ефективними лідерами в обраній сфері.

Викладачі

Illustration

Тетяна Водотика

Академічна директорка магістерської програми «Урбаністика та повоєнна відбудова». Кандидатка історичних наук (2014)

Illustration

Євгенія Дулько

Викладачка урбаністики в KSE

Illustration

Світлана Шліпченко

Викладачка урбаністики KSE

Illustration

Андрій Пархоменко

Професор урбаністики в KSE. Професор економіки бізнес школи Університету Південної Каліфорнії. Здобув ступінь Ph.D.

Illustration

Тіна Полек

Викладачка урбаністики в KSE

Illustration

Ганна Бондар

Викладачка урбаністики KSE

Illustration

Галина Леонтій

Викладачка урбаністики в KSE

Illustration

Олександр Охріменко

Викладач історичних дисциплін KSE

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість11,000 грн / місяць220,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

  • Як вступити до KSE?

    Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програми "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів", "Публічна політика та врядування", "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Соціальна психологія" відбувається за результатами ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року.З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
    Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" відбувається за результатами ЄВІ* та фахового іспиту у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, з 1 по 27 липня подати заяву на участь у фаховому іспиті, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
    *Під час вступу на основі ступеня магістра для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступники на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови.

  • Як подати документи до KSE? 

    Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердити вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.

  • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

    Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

  • Як потрапити на бюджет?

    Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. 

  • Чи є у KSE гуртожиток?

    У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку.

    Колівінг оплачується окремо від навчання, для студентів контрактної форми навчання щомісячна плата за проживання варіюється від 5 000 грн.
    Для студентів, які навчаються за грантовою програмою та бюджетною формою навчання надається стипендія у розмірі 3 000 грн на проживання в колівінгу.

  • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

    Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

  • Чи можна перевступити з іншого університету?

    Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

  • Який прохідний бал на навчання у KSE?

    Пороговий конкурсний бал – 140. 

  • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

    Наші магістерські програми, "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів" та "Публічна політика та врядування", акредитовані і зараз ми будуємо нові програми "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Дослідження пам’яті та публічна історія", "Соціальна психологія" так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році.
    У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

  • Який формат навчання?

    Програма передбачає очне навчання, тобто відвідування занять на кампусі в Києві. Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях, генератори та Starlink. Тож незалежно від обставин, студенти зможуть продовжувати вчитися.
    Водночас частина занять може відбуватися дистанційо за участі іноземних викладачів.

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04 76