ONLINE OPEN DAY KSE

Illustration

Давно хочеш завітати до нас на день відкритих дверей, але не виходить приїхати на кампус? Тепер це не проблема, адже ми влаштовуємо Online Open Day! Познайомся з нашими викладачами та студентами, дізнайся більше про навчальні програми, міжнародні й грантові можливості та постав стільки запитань, скільки забажаєш.

20 Квітня
    11:00 програми бакалаврату14:00 програми магістратури
    Online

Онлайн-вебінар з академічним директором магістерської програми "Дослідження пам'яті та публічна історія"

Illustration

Програма створена для тих, хто цікавиться минулим і його впливом на сьогодення та прагне досліджувати історію, захищати пам’ятки, поширювати знання, впливати на розвиток суспільства, створювати політики роботи з минулим. Ця програма унікальна для України. Відомі у світі спеціалісти – науковці й практики – пропонують міждисциплінарний підхід, який допоможе сформувати ширший погляд на історію, що важливо для розуміння складних питань, пов'язаних із пам'яттю, комеморацією та інструменталізацією історії. Студенти зможуть досліджувати історію українського національного руху, місцевих громад, вивчати об'єкти культурної спадщини, а також медіа та кіно, YouTube і подкасти, локальну історію та національні наративи.

15 Квітня
    Online

Онлайн-вебінар з академічним директором магістерських економічних програм

Illustration

Флагманська програма KSE з 1996 року готує фахівців з економічного аналізу, які після отримання диплома працюють в аналітичних центрах, уряді та приватному секторі. Протягом навчання студенти мають можливість вивчати широке коло економічних дисциплін, опановуючи, зокрема, навички з економічного та економетричного моделювання, аналізу даних, а також проведення наукових і прикладних досліджень у галузі економіки та економічної політики. Чимало випускників програми продовжило здобувати освіту в провідних закордонних університетах для отримання ступеня PhD з економіки.

16 Квітня
    Online

Онлайн-вебінар з академічним директором магістерської програми "Урбаністика та повоєнна відбудова"

Illustration

Міждисциплінарна програма з урбаністики розроблена для тих, хто прагне долучитися до відновлення і розбудови українських міст та їхніх просторів, що постраждали внаслідок російської агресії. Випускники зможуть виконувати найскладніші завдання у контексті розвитку міста та соціальних просторів, втілювати найсміливіші урбаністичні проєкти, уявляти й планувати міста майбутнього. Задля забезпечення імерсивності навчального процесу викладання деяких предметів поєднується з дослідницькими прогулянками та подорожами.

16 Квітня
    Online

Онлайн-вебінар з академічним директором магістерської програми "Публічна політика та врядування"

Illustration

Ця мультидисциплінарна програма з акцентом на аналізі даних і процесах європейської інтеграції покликана зростити успішних розробників, політиків і лідерів України, які мають амбіції розбудовувати нашу країну під час та після завершення війни. Студенти навчатимуться у досвідчених практиків, а тому розумітимуться на складних політичних питаннях, зможуть розв'язувати реальні проблеми та стати лідерами українського політикуму.

17 Квітня
    Online

Онлайн-вебінар з академічним директором магістерської програми "Соціальна психологія"

Illustration

Ця магістерська програма для тих, хто хоче мати ґрунтовні знання, що стосуються суперечностей і закономірностей всередині різних спільнот, прагне розуміти, передбачати та пояснювати не лише швидкі людські реакції, а тривалі, часто невидимі зміни всередині суспільств. Студенти цієї програми вивчають класичні та новітні теорії й концепції, що стоять за суспільними взаємодіями, та використовують сучасні інструменти збору й аналізу даних для практичної роботи з цими теоріями. Основний фокус програми — надання студентам можливості не лише вивчати науку, а й отримувати прикладні знання. Це допоможе їм бути ефективними практиками, які здатні виконувати складні соціально-психологічні завдання, що постають у суспільстві. Програма відповідає вимогам мінімального європейського освітнього стандарту з психології та має сертифікат EuroPsy.

18 Квітня

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.