Викладачі

Illustration

Тимофій Милованов

Отримав науковий ступінь PhD з економіки в The University of Wisconsin–Madison (США). За свою професійну діяльність викладав у європейських та американських закладах вищої освіти, серед яких Рейнський університет імені Фрідріха Вільгельма у Бонні, Пенсильванський університет та Піттсбурзький університет. Дослідницькі інтереси Тимофія охоплюють такі сфери, як теорія ігор та контрактів, інституційний дизайн, а його наукові статті на ці тематики публікувалися провідними міжнародними академічними виданнями, серед яких "Econometrica", "American Economic Review", "The Review of Economic Studies". З серпня 2019 року по березень 2020 року обіймав посаду Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Illustration

Тимофій Брік

Ректор KSE. Отримав науковий ступінь PhD з соціології в University Charles III of Madrid (Spain). Кращий молодий соціолог України 2018 року. Весною 2023 був запрошений як професор з міжнародних досліджень у Northwestern University. Також був гостьовим дослідником London School of Economics and Political Science. Разом з головою департаменту соціальної політики Лусіндою Платт він виграв грант на дослідження потреб серед українських вимушених переселенців. З 2021-го Тимофій Брік є національним координатором опитування European Social Survey (ESS), яке проводиться в більшості країн Європи. Крім цього він є головою наглядової ради аналітичного центру Cedos, входить в дорадчу раду проекту «Продавці рейтингів» Texty.org, редколегію журналу Social Forces а також в дорадчу раду дослідницької компанії Gradus. 

Illustration

Максим Обрізан

Викладач економіки KSE, доцент. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в The University of Iowa (США). Як консультант, брав участь у низці проектів Світового банку, USAID та Economist Intelligence Unit як в Україні, так і за кордоном. Останнім часом разом із викладанням працює дослідником секретаріату Ради ВООЗ з економіки здоров’я для всіх. Опублікував 19 статей в журналах, що індексуються в SCOPUS із 595 цитуваннями, має h-індекс 10. Є редактором RePEc New Economic Papers з Економіки перехідного періоду та постійним рецензентом наукових статей для міжнародних видань.

Illustration

Олеся Верченко

Академічна директорка магістерських програм "Бізнес та фінансова економіка" та "Економічний аналіз" в KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в The University of Virginia (USA) та ступінь магістра банківської справи та фінансів в Université de Lausanne (Switzerland). Має понад 20-річний досвід викладання та прикладної дослідницької роботи у сфері фінансових ринків та монетарної економіки.

Illustration

Іван Гомза

Академічний директор магістерської програми "Публічна політика та врядування" в KSE, доцент. Кандидат політичних наук. Друкує свої дослідження в міжнародних академічних журналах (Problems of Post-Communism, Journal of Democracy і Nationality Papers). Також, є автором кількох книг, найновіша з яких «Республіка занепаду: ідеологія французького інтегрального націоналізму в добу Третьої республіки» (Київ: Критика, 2021) увійшла до довгого списку номінантів на премію Українського ПЕН-Клубу. З жовтня 2019, Іван Гомза є дійсним членом дослідницької мережі «ПОНАРС Евразія», в котрій займається виробленням інноваційних підходів до вивчення соціальних, політичних і економічних процесів у Євразії.

Illustration

Георгій Шевченко 

Академічний директор бакалаврських програм "Бізнес-економіка" та "Економіка і великі дані" в KSE, професор, доктор фізико-математичних наук. Відомий своїми дослідженнями в галузі стохастичного аналізу, зокрема для моделей із довгостроковою залежністю. За свої наукові досягнення отримав премію Президента України для молодих учених та низку інших нагород. Георгій Шевченко є членом редколегій міжнародних рецензованих наукових журналів "Modern Stochastics: Theory and Applications" та "Theory of Probability and Mathematical Statistics"

Illustration

Олена Беседіна

Викладачка економіки KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в Bocconi University (Italy) та ступінь магістра публічного управління Harvard University (USA). Досліджує питання міжнародної торгівлі, економічної політики, економіка країн, що розвиваються. Є редакторкою Baltic Journal of Economics та член редколегії Центр аналітики зовнішньої торгівлі Trade+ KSE.

Illustration

Павло Прокопович

Викладач економіки KSE, професор. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в University of Michigan (USA) та ступінь кандидата фізико-математичних наук. У 2021 році був обраний членом міжнародного Наукового товариства з питань розвитку економічної теорії. Є членом редколегії журналів Економічна Теорія та Бюлетень Економічної Теорії (Спрінгер, Німеччина). У 2017-19 роках Павло був членом Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Illustration

Олег Нівʼєвський

Декан факультету магістерських економічних студій, доцент. Доктор наук, отримав науковий ступінь PhD з аграрної економіки та прикладної статистики в University of Göttingen (Німеччина). Є засновником Центру досліджень продовольства та землекористування KSE та співорганізатором першого на пострадянському просторі семінару Європейської асоціації аграрних економістів (155-й семінар EAAE) в Києві в 2016 році. Має більш ніж 18-річний міжнародний досвід з прикладних досліджень та консалтингу з агропродовольчих ринків та політики, транспортної економіки. Брав активну участь в аналітичній підтримці та просуванні ряду важливих реформ в Україні, зокрема у всеохоплюючій земельній реформі та запровадженні повноцінного ринку земель сільгосппризначення. Має досвід роботи в таких країнах (крім України), як Німеччина, Казахстан, Киргизстан, Уганда, Танзанія, Нігерія, Гана, та Білорусь.

Illustration

Олександра Койдель

Викладачка публічного управління KSE. Отримала науковий ступінь PhD з політології в Freie Universität Berlin (Germany). Разом із викладанням є консультанткою із питань відкритого врядування, антикорупційних політик та доброчесності влади для міжнародних організацій (Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи, Інститут планування освіти ЮНЕСКО). Вона також має досвід реалізації міжнародних та партисипативних проектів у приватному, громадському та академічному секторах в Україні, Швеції та Німеччині і є членом Німецько-українського академічного Товариства. Отримала нагороду від Association of Studies of Nationalities за найкращу статтю 2021 року в докторській дисертації: "Citizen Participation in Ukrainian Regional Centers: The Role of Local Patronal Networks".

Illustration

Юлія Кунцевич

Викладачка економіки KSE, має науковий ступінь PhD з економіки (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute, Czech Republic). Серед академічних досягнень варто зазначити публікацію в журналі "Südosteuropa", Дві статті опубліковані в серії робіт "CERGE-EI Working Paper Series" та наявність двох дипломів з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Працювала у фінансових та консалтингових компаніях Moody’s та Deloitte. Наразі разом із викладанням працює в одній з найбільших міжнародних фармацевтичних компаній Novartis.

Illustration

Оксана Сироїд

Викладачка публічного управління KSE. Отримала ступінь магістра права в University of Ottawa (Canada). Штаб-сержантка відділу морально-психологічного забезпечення командування сил ТрО ЗС України. До повномасштабного вторгнення обіймала посаду віцепрезидентки з публічної політики й урядування KSE. Заступниця Голови Верховної Ради України (2014-2019). З 2004 до 2012 займала позицію національного менеджера з верховенства права в Офісі Координатора проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Співавторка підручників з адміністративної юстиції та написання судових рішень, наукова редакторка перекладів у сфері філософії права. Координує і провадить дослідження у царині глобальної та національної безпеки, критичної інфраструктури.

Illustration

Єгор Стадний

Перший проректор KSE. Здобув подвійний ступінь магістра з історії в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” та магістра зі східноєвропейських студій Варшавського університету. Упродовж 2018-2019 років очолював аналітичний центр Cedos. З вересня 2019 по червень 2020 року працював на посаді заступника Міністра освіти та науки з питань вищої освіти. Розробив власний курс з сучасної історії України для студентів економічних та технічних програм.

Illustration

Соломія Шпак

Викладачка публічного управління KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з публічної політики в George Mason University (USA). Статті її авторства були опубліковані в рецензованих журналах, таких як Quarterly Journal of Political Science, Journal of Comparative Economics і Comparative Economic Studies. Отримала нагороду The American Association for Ukrainian Studies (AAUS) за найкращу наукову статтю 2021 року: "The Oligarch Vanishes: Defensive Ownership, Property Rights, and Political Connections". Є економістом-дослідником Департаменту фінансової стабільності Національного банку України. Соломія працювала консультантом у Світовому банку та Міжнародному дослідницькому інституті продовольчої політики. Також є дослідником в George Mason University та викладає економіку праці на економічному факультеті University of Maryland, College Park (USA), де вона обіймає посаду запрошеного доцента.

Illustration

Антон Лягуша

Декан факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій, доцент. Кандидат історичних наук, дослідник new School University Consorcium (New York). Викладав курси в George Mason University. Експерт з публічної історії: історичної наратології та медіакомунікацій. Має досвід реалізації міжнародних проєктів з гуманітарстики.

Illustration

Лариса Таміліна

Викладачка економіки в KSE. Отримала ступінь науковий ступінь PhD з економіки в Bremen International Graduate School of Social Sciences (Germany). Переможниця 16 премій і грантів, серед яких: Gold certificate for scientific writing, Center for Independent Research (Greece), Bremen University doctoral scholarship (Germany), IRISS research visiting grant, CEPS/INSTEAD (Luxembourg), Soros Foundation workshop participation grant (“Innovative teaching strategies: theory and application”) та ін. Авторка наукових праць, серед них: "Industrial Taxation and Economic Growth in Ukraine in the 1920s and 30s" та "The Impact of the Welfare State on Trust Formation: A Multidimensional Approach". 

Illustration

Марина Рабінович

Викладачка публічного управління KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з права в University of Hamburg (Germany). Має 19 публікацій у міжнародних реферованих виданнях, що входять до бази Scopus, з тематики зовнішньої політики ЄС, Європейської Політики Сусідства, відносин Україна-ЄС, реформи децентралізації в Україні та її міжнародної підтримки. Окрім цього є старшою дослідницею Центру соціологічних досліджень, децентралізації та регіонального розвитку в KSE Institute. Координаторка участі KSE у міжнародному академічному проекті «РЕДЕМОС» за програмою Європейської Комісії Горизонт Європа (2023-2025), присвяченому критичному вивченню зусиль Євросоюзу щодо просування демократії в Східній Європі.

Illustration

Дмитро Яровий

Викладач публічного управління KSE. Кандидат психологічних наук. Дмитро наразі є запрошеним дослідником в Інституті європейських, російських та євразійських досліджень (IERES) Університету Джорджа Вашингтона, та викладачем за сумісництвом Університету Вітовта Великого (Литва). Працював керівником міжнародних комунікацій в Міністерстві фінансів, у 2017-2022 очолював програму професіоналізації для державних службовців "Управління публічними фінансами" в KSE.

Illustration

Сергій Кияшко

Викладач економіки KSE. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в Princeton University (USA). Його статті опубліковані в рецензованих журналах: The Journal of the European Economic Association та the Journal of Money, Credit, and Banking. Princeton University, 2012 to 2018. Автор дослідження "Optimal Time Consistent Government Debt Maturity, Fiscal Policy, and Default".

Illustration

Ольга Купець

Викладачка економіки KSE, доцентка. Кандидатка економічних наук. Є позаштатним консультантом Світового банку впродовж тривалого часу. Працювала експертом у низці міжнародних організацій, зокрема у Міжнародній організації праці, ЮНІСЕФ, Європейському фонді освіти, Фонді ERSTE, Європейському університеті та АМР США. Працювала в університетах та дослідницьких центрах у Великобританії, Німеччині, Італії та Японії під час дослідницьких кількамісячних візитів.

Illustration

Ганна Вахітова

Викладачка економіки KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в University of Kentucky (USA). Викладає понад 16 років. Має понад 18 років досвіду з аналізу даних, оцінці впливу політик та тематичних досліджень для Світового банку, Міжнародної організації з міграції, Міжнародної організації праці, Європейського фонду освіти, Європейського Союзу (Горизонт 2020) та українського уряду.

Illustration

Наталія Шаповал

Керівниця KSE Institute. Отримала ступінь магістра зі статистики та актуарної математики КНУ та магістра економічного аналізу (KSE and University of Houston (США). Має 8-річний досвід керування та проведення політико-економічних досліджень у сфері публічних закупівель, охороні здоров’я та фармацевтичній галузі, стратегічного розвитку приватного сектору та економічних стратегій для урядів, регіональній політиці, міжнародній торгівлі.

Illustration

Міхнеа Константінеску 

Викладач економіки KSE. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в University of Zurich (Switzerland). Разом із викладанням працює на посаді менеджера відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізуу Національного банку України.

Illustration

Емі Остін Холмс

Викладачка соціології в KSE. Отримала науковий ступінь PhD з соціології в Johns Hopkins University (USA) та понад 10 років досвіду викладання. Авторка досліджень простестів та революцій, зокрема книжок "Coups and Revolutions: Mass Mobilization, the Egyptian Military, and the United States from Mubarak to Sisi" (Oxford University Press, 2019) та "Social Unrest and American Military Bases in Turkey and Germany since 1945" (Cambridge University Press, 2014). 

Illustration

Євгенія Кочубінська

Викладачка математики в KSE. Кандидатка математичних наук. Має досвід викладання понад 15 років. Очолює журі математичної сенкції МАН, авторка та лекторка курсів з математики в BigBrotherSchool та Дійсна наука. Входить до редакційної колегії журналу "У світі математики".

Illustration

Надія Коваль

Викладачка публічного управління KSE. Отримала ступінь магістра політології в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. Стипендіатка французького уряду на здійснення спільної докторської програми в Національному інституті східних мов і цивілізацій (Париж) та Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Тематика дисертації – порівняльний аналіз політики міждержавного примирення на прикладах України-Польщі та Греції-Туреччини. Разом із викладанням працює завідувачкою відділу аналітично-дослідницької роботи та академічних програм в Українському інституті. Раніше працювала завідувачкою Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС (2017-2019) та була членкинею правління Ради зовнішньої політики “Українська призма” (2015-2020).

Illustration

Дмитро Номіровський

Професор, доктор фізико-математичних наук. Має більше ніж 20 років науково-педагогічного досвіду. Підготував 12 призерів Міжнародної олімпіади з математики. Є співавтором циклу підручників з математики для школярів Мерзляк & Co.

Illustration

Тарас Павлов

Викладач математики KSE. Магістр математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2016 року викладає математику в різноманітних форматах: індивідуально, в державних та приватних школах. Виступає запрошеним лектором на відкритих заходах. Тарас також реалізував себе як університетський викладач. Має досвід роботи аналітиком даних у ІТ сфері. Саме тому студенти Тараса Павлова дізнаються про використання математики в “живих” процесах.

Illustration

Діана Фролова

Викладачка англійської мови KSE. Має сертифікат викладання англійської CELTA.

Illustration

Марія Павлюс (Ольховик)

Викладачка англійської мови KSE. Магістр з правознавства зі знанням англійської та іспанської мови Київського національного лінгвістичного університету. Має 14 років досвіду роботи викладачкою англійської, є авторкою підручників у мережі шкіл Green Country. 7 років викладала бізнес-англійської у школі бізнес-англійської Yappi. Корпоративна викладачка бізнес-англійської у ІТ компанії Zoral Labs.

Illustration

Катерина Гонтарь

Викладачка англійської мови KSE. Магістр з корекційної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Illustration

Галина Махова

Викладачка економіки в KSE, кандидатка економічних наук. Членкиня галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Підприємництво» 2020-2023 р.р. Авторка більше 40 наукових та методичних робіт, зокрема, співавтор посібників «Практикум з мікроекономіки», «Проєктний менеджмент» та «Стратегічні партнерства підприємств», розробниця та викладачка авторських курсів, навчальних програм, дистанційних курсів, методичних матеріалів.

Illustration

Ліліана Захарійченко

Викладачка з математики в KSE. Кандидатка фізико-математичних наук. Співавторка посібників з математики та посібників для підготовки до ЗНО з математики, авторка наукових статей з педагогіки, тестології та механіки деформівного твердого тіла.

Illustration

Томас Барретт

Викладач економіки в KSE. Ступінь магістра зі східноєвропейських досліджень зі спеціалізацією в галузі політичних наук (Free University of Berlin, Germany).
Здобуває науковий ступінь PhD (International Max Planck Research School, Germany). Паралельно з викладанням та дисертаційним дослідженням працював в Caritas Luxembourg
та в Institute for European Politics (Berlin).

Illustration

Валерія Якушко

Викладачка англійської мови в KSE. Бакалаврка соціології Національномого університету “Києво-Могилянська академія”. Методистка, авторка підручників у Green Country English School, розробниця уроків для UNICEF.

Illustration

Інга Глейздане

Викладачка менеджменту в KSE. Здобула ступеніь MBA в Riga Business School, здобуває науковий ступінь PhD (Vrije Universiteit Amsterdam, the Netherlands). Понад 10 років працює як survey team leader в компанії Fontes Vadības konsultācijas - лідер HR консалтингу в Балтійському регіоні.

Illustration

Катерина Люліна 

Викладачка психології в KSE. Магістерка психології. Має досвід понад 12 років проведення індивідуальних психологічних консультацій.

Illustration

Ентоні Харріс

Викладач менеджменту в KSE. Здобув ступінь MBA в Babson College (USA), а також ступінь магістра з педагогіки
в Brown University (USA).

Illustration

Анна Гладка

Викладачка менеджменту в KSE. Здобула стунінь магістра з європейського права в King's College London (UK). Випускниця програми Professional Fellows Program (USA), переможиця Alumni Impact Award (USA), стипендіатка програми Chevening.

Illustration

Сергій Яковлєв

Викладач математики в KSE. Кандидат технічних наук. Досвідчений викладач дискретної математики, комбінаторики та криптографії з досвідом роботи у вищій освіті 16 років (з них 11 років неперервного стажу). Лауреат премії Президента для молодих вчених за роботу «Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

Illustration

Леся Барановська 

Викладачка математики та очільниця лабораторії освітніх досліджень KSE. Кандидатка фізико-математичних наук, має понад 20 років науково-педагогічного стажу. Міжнародна експертка з якості вищої освіти в SQAA (ENQA). Голова галузевої експертної ради з математики та статистика Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.

Illustration

Дмитро Круковець 

Викладач з ІТ в KSE. Здобув ступінь магістра економічного аналізу у KSE. Здобуває науковий ступінь PhD в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Разом із викладанням та дослідженням працює провідним економістом відділу моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу у Національному Банку України. Переможець “Economic Conference for Students and Young Researchers, NBU, 2019”, посів друге місце у “GlobalLogic Computer Vision Hackathon”

Illustration

Андрій Чернінський

Викладач природничих дисциплін в KSE. Кандидат біологічних наук, старший дослідник. Старший науковий співробітник відділу фізико-хімічної біології клітинних мембран та завідувач відділу наукової інформації Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України. Досліджує зв'язок активності мозку та поведінки лабораторних тварин, а також перспективні способи корекції неврологічних хвороб. Автор шкільних підручників з біології та навчальних посібників для студентів університетів.

Illustration

Інна Совсун

Викладачка публічного управління KSE. Отримала ступінь магістра європейської політики в Lund University (Sweden). У 2018-2019 роках навчалася на програмі Fulbright Scholar (UC Berkeley, USA). Народна депутатка України. Заступниця Міністра освіти та науки України, 2014-2016 роки. Співзасновниця та колишня очільниця аналітичного центру Cedos.

Illustration

Тетяна Костюченко

Викладачка соціології в KSE. Кандидатка соціологічних наук. Має понад 15-річний викладацький та дослідницький досвід. Експертка з дизайну соціальних досліджень та застосування мережевого аналізу. Серед проектів, які Тетяна координувала, є дослідження для ПРООН, ЮНІСЕФ, Фонду народонаселення ООН, UNHCR, ВООЗ, МОМ, Світового банку, IFES, NDI, Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Ради Європи, проектів Engage/Pact Inc. та UCBI/Chemonics Inc за підтримки USAID, ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Центр ЮЕй», ГО «Екодія», Міжнародного Фонду «Відродження»

Illustration

Віктор Пинзеник

Викладач публічного управління KSE, професор, доктор економічних наук. Міністр фінансів України 2007-2009 років.

Illustration

Артем Коротенко

Викладач ІТ в KSE. Закінчив КПІ. Разом із викладанням працює як Lead Unity Engineer в BetterMe. Власноруч створив 2 повні курси: «Архітектура програмного забезпечення» та «Розробка ігрових застосунків», - включно з лекціями і лабораторними роботами, які тепер доступні всім охочим з відкритих джерел на youtube та github.

Illustration

Вадим Яременко

Викладач ІТ в KSE. Має науковий ступінь кандидата з комп'ютерних наук. Разом із викладанням працює як Lead Software Engineer в EPAM Systems, до цього працював Lead Software Engineer в Samsung Electronics

Illustration

Демчук Стефанія 

Викладачка мистецтвознавства в KSE. Кандидатка історичних наук. Є членкинею Historians of The Netherlandish Art та Renaissance Society of America.

Illustration

Тимур Шемсединов

Викладач ІТ в KSE. Магістр за спеціальністю "Гнучкі комп'ютеризовані системи та робототехніка" КПІ. Має понад 20 років досвіду викладання та роботи в ІТ індустрії. Разом із викладанням працює як CTO ІТ-компанії QOTEQ.

Illustration

Скотт Гельбах

Професор політології в KSE, професор політології Чиказького університету. Дослідник авторитарних та поставторитарних режимів. Один з перших і провідних практиків використання теорії ігор для моделювання інститутів авторитарних режимів, Гельбах є автором широко використовуваного підручника "Формальні моделі внутрішньої політики".
Перший віце-президент Товариства інституціональної та організаційної економіки (SIOE), асоційований редактор Quarterly Journal of Political Science та організатор щорічного Літнього семінару з економічної історії та історичної політекономії Євразії. У Чиказькому університеті Гельбах був одним із розробників нової докторської програми з політичної економії, спільної ініціативи факультету політології та Школи державної політики Гарріса; зараз Скотт очолює цю програму як її директор.

Illustration

Юлія Ільчук

Професорка історії в KSE. Професорка Стенфордського університету, викладачка Чиказкього університету. Кандидатка філологічних наук, здобула Ph.D. зі словʼянських мов та літератури в Університеті Південної Каліфорнії. Основні дослідницькі інтереси Юлії Ільчук охоплюють широкий спектр питань культурного обміну, взаємодії та запозичень між Росією та Україною. Останній книжковий проект Юлії під попередньою назвою "Зниклі: Пам'ять, темпоральність, ідентичність в Україні після Євромайдану" переглядає основні питання студій пам'яті - колективну пам'ять і травму, постпам'ять, меморіали та примирення - і зміщує дискусію на соціальні та культурні виміри забуття.

Illustration

Ігор Лівшиць

Професор економіки в KSE. Професор економіки Університету Західного Онтаріо. Здобув ступінь Ph.D. з економіки в Університеті Міннесоти, економічний радник та економіст. Ігор спеціалізується на питаннях споживчого боргу та банкрутства, політичної економії та людського капіталу. Його дослідження представлені на численних міжнародних конференціях та семінарах в університетах і центральних банках, а також опубліковані в American Economic Review, American Economic Journal Macroeconomics, Journal of Economic Theory, Journal of Monetary Economics та Economics Letters.

Illustration

Андрій Пархоменко

Професор урбаністики в KSE. Професор економіки бізнес школи Університету Південної Каліфорнії. Здобув ступінь Ph.D. з економіки в Автономному університеті Барселони. У своїх наукових роботах Андрій досліджує вплив дистанційної роботи на просторовий розподіл економічної активності, вплив правил землекористування на місцеві та сукупні економічні показники, вплив транспортних удосконалень на міську форму, зв'язок між цінами на житло та поляризацією робочих місць на місцевих ринках праці. Він також працював над політикою регіонального розвитку для повоєнної відбудови України. 

Illustration

Нейтан Ґрінфіл

Професор історії в KSE. Здобув ступінь Ph.D. в Університеті Макгілла (Канада). Канадський кореспондент освітнього відділу газети "The Times", є співпрацює з Maclean's, Canadian Geographic та літературним відділом газети "The Times". Нейтан є автором книг "Прокляті", яка стала фіналістом премії генерал-губернатора Канади в галузі нехудожньої літератури; "Хрещення вогнем", яка стала фіналістом премії Едни Стеблер в галузі літературної журналістики; а також широко відомого роману "Битва за Святого Лаврентія".

Illustration

Чарльз Котубі

Професор права в KSE, професор Школи права Піттсбурзького університету. Раніше він був партнером практики глобальних спорів юридичної фірми Jones Day у Вашингтоні і протягом 20 років працював радником з міжнародного права, представляючи інтереси транснаціональних корпорацій та суверенних держав у міжнародних спорах. Чарльз брав участь у міжнародних арбітражах та судових процесах у різних секторах та галузях промисловості, був радником клієнтів з договірними позовами у Центральній Азії, Латинській Америці та на Близькому Сході, а також виступав у якості радника з міжнародних питань у Верховному Суді США, Суді Європейського Союзу, МЦВІС, ЮНСІТРАЛ та арбітражних трибуналах ad hoc.

Illustration

Василь Давидко

Викладач ІТ в KSE. Навчався в Помпеу Фабра (Барселона) та ENSAE ParisTech.
Має понад 10 років досвіду викладання та роботи в управлінському консалтингу.
Працював у таких організаціях, як McKinsey, Bain, MasterCard Advisors, Financial Times Strategies, у Західній Європі, Південній Азії, США, Латинській Америці та на Близькому Сході. Поєднує викладання з роботою як Керуючий партнер стратегічної консалтингової компанії Leopolis Group. 

Illustration

Ганна Князь

Викладачка англійської мови KSE. Науковий ступінь: доктор філософії (PhD in Philology). Вчене звання: доцент. Мала досвід адміністративного управління на посаді декана факультету іноземної філології в ХНПУ імені Г.С. Сковороди, виконувала обов'язки заступниці декана з академічної роботи, з керівництва плануванням та освітнім процесом. Ганна є постійною членкинею Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine і входить до когорти випускників American English E-Teacher program

Illustration

Катерина Грищенко

Викладачка права KSE. Здобула правничу освіту та ступінь магістра публічного врядування в НаУКМА. Працювала юридичною радницею у Верховній Раді України. Зараз є аналітикинею у Фундації DEJURE, де проводила дослідження з напрямків забезпечення доброчесності судової влади, реформування правничої освіти та правосуддя, дружнього до дітей. Викладала авторський курс для бакалаврів права в НаУКМА, а також розробляла та викладала курс «Етика та доброчесність в правничій професії» в межах проєктів Фундації DEJURE для бакалаврів та магістрів передових правничих шкіл в Україні.

Illustration

Дарина Коркач

Викладачка англійської мови KSE. Отримала ступінь магістра політології в Національному університеті "Києво-Могилянська Академія". Навчалася на програмі з гендерних студій у Central European University та в University of Hull. З 2020 року редагує англомовні тексті у Збірнику наукових праць "Сторінки Історії". З 2021-го року працює коучем англійської мови в Демократичній школі "Майбутні" - розробляє англомовні курси в галузі суспільних наук для старших підлітків, а також фасилітує індивідуальне навчання та підготовку до іспитів.

Illustration

Олександр Дашков

Здобув ступінь магістра математики у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Є активним учасником математичного олімпіадного руху України. З 2014 року викладає математику у форматі гуртків, уроків та занять в університеті. 

Illustration

Марина Дворник

Здобула ступінь кандидата психологічних наук в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України, ступені магістра та бакалавра психології – в Херсонському державному університеті. Має 6 років досвіду університетського викладання, 7 років – суто дослідницької роботи, 14 років – психологічної практики. Співлауреатка Премії Президента України для молодих учених (за роботу «Інноваційні засоби психологічної допомоги особистості в умовах гібридної війни», 2021). Авторка монографії «Прокрастинація в конструюванні особистісного майбутнього» (призер Конкурсу Національної академії педагогічних наук України в номінації «Найкраща монографія – 2018»). Має понад 50 публікацій у сфері соціальної психології особистості, зокрема, щодо постнекласичних стратегій особистісної продуктивності, електронних інтервенцій психологічного супроводу й реабілітації.

Illustration

Михайло Аксьонов

Викладач математики в KSE.
Фахівець з аналізу та досліджень ринку D.Trading | DTEK.
Магістр економічного аналізу KSE. Бакалавр теоретичної ядерної фізики ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

Illustration

Ольга Кривітченко

Викладачка філософії в KSE. Докторантка філософського факультету КНУ ім. Т. Шевченка. Старша викладачка в НУОЗ ім. П.Л. Шупика, де викладає філософські дисципліни для студентів-медиків. В минулому лекторка вступного курсу з філософії для студентів дворічних програм в KAMA. Отримала сертифікат з курсу «Молекулярна та клітинна нейрофізіологія» Тюбінгенського університету спільно з КАУ.
Коло наукових інтересів - філософія свідомості, епістемологія, методологія науки, коґнітивістика та нейрофізіологія.
Окрім наукової та викладацької діяльності, працювала шоуранеркою наукпоп та соціальних програм в онлайн-медіа bit.ua, кінокритикинею на міжнародних фестивалях в Каннах, Берліні, пресаташе ОМКФ. 

Illustration

Лідія Орищук

Викладачка англійської мови KSE. Має ступінь магістра з викладання іноземних мов (TESOL) від Міжнародного університету LCC у Клайпеді, Литва. Її досвід включає викладання англійської та української як іноземної мови в Україні, Литві та США. У 2019-2020рр. проходила стажування за програмою ім. Фулбрайта у Вашингтонському університеті в Сіетлі, США. Сертифікований екзаменатор міжнародних екзаментів PTE (Pearson Test of English).

Illustration

Дарія Питель

Викладачка англійської мови KSE. Отримала бакалавра з української філології в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова та магістра з сучасної англомовної комунікації та перекладу в Київському національному університеті імені Шевченка. Мала досвід викладання англійської мови для іноземців у "Епоха Інтернаціональної освіти" та ABBY (Китай). З 2020 року вона спеціалізується на тренінгах корпоративної англійської для компаній, включаючи Kuehne+Nagel, BASF, Crystal, Bit Fury та Добробут. У 2022 перекладачка медіа текстів для Свідомі медіа. Дар’я також володіє сертифікатом TESOL.

Illustration

Ольга Скрипак

Викладачка англійської мови KSE. Отримала бакалавра з української філології в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова та магістра з сучасної англомовної комунікації та перекладу в Київському національному університеті імені Шевченка. Мала досвід викладання англійської мови для іноземців у "Епоха Інтернаціональної освіти" та ABBY (Китай). З 2020 року вона спеціалізується на тренінгах корпоративної англійської для компаній, включаючи Kuehne+Nagel, BASF, Crystal, Bit Fury та Добробут. У 2022 перекладачка медіа текстів для Свідомі медіа. Дар’я також володіє сертифікатом TESOL.

Illustration

Володимир Несторак

Здобув ступінь магістра з фізики в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. Понад 15 років працює в сфері інформаційних технологій, як бізнес аналітик, менеджер продукту та ментор.
Отримав сертифікат CPM ( Certified Product Manager by IAPMM). Розробив менторинг програму для майбутніх менеджерів продукту та курс з бізнес аналізу для студентів технічних програм.

Illustration

Олексій Ляшенко

Викладач психології в KSE. Кандидат психологічних наук, доцент. Член Національної психологічної асоціації України. Отримав освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Маючи досвід викладання більше 12 років, основний акцент робить на вмінні мотивувати та залучати студентів до наукової та практичної діяльності. З 2011 року він активно займається практичною психологічною діяльністю, надаючи індивідуальні та групові консультації, проводячи психологічні тренінги. З 2020 активно долучився до проектів з підтримки населення у кризових ситуаціях як кризовий консультант. Його основні дослідницькі інтереси сфокусовані на вивченні проблем психологічної рівності у міжособистісних взаєминах та становленні професійної ідентичності у майбутніх психологів.

Illustration

Юлія Сеник

Освіта - магістр з міжнародної економіки та фінансів ЛНУ. Працювала розробницею ПЗ на різних проектах, зараз додатково з викладанням працює над розробкою коду та займається менторством в Intellias.

Illustration

Андрій Подколзін

Розробник, експерт у .NET стеку. 10 років працюю над складними системами в різних компаніях. Автор освітнього каналу про технології Dev Jungles.

Illustration

Михайло Відякін

Викладач Project Management в KSE. Здобув ступінь магістра міжнародних економічних відносин у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Член Project Management Institute (PMI), США, та сертифікований Project Management Professional - PMP©. Понад 19 років професійного досвіду, з яких 14+ років у галузі управління проєктами та розвитку організацій. Займав керівні посади у організаціях приватного та державного секторів - BNP Paribas Group, OTP Bank Group, НБУ, ФГВФО, АМПУ та ін. Організатор проєктних офісів та стратегічних сесій, архітектор досконалого корпоративного управління та ефективних процесів. Співзасновник ГО "ФРОНТ22" та БО "БФ "Лелека-Україна"" (Leleka Foundation). Поєднує викладання з практичною реалізацією проєктів у стратегічній консалтинговій компанії - LeopolisGroup.com 

Illustration

Валерія Палій

Академічна директорка програм з психології в KSE. Валерія Палій випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має ступінь кандидата психологічних наук. Має досвід викладання, академічних досліджень, практичного психологічного консультування, розробки психологічних тестів та управління міжнародними командами для реалізації різних психологічних ініціатив. З 2020 року обіймає посаду президентки Національної психологічної асоціації найбільшого фахового об'єднання психологів в Україні. Співзасновниця Лінії психологічної допомоги яка безкоштовно працює в Україні та 21 європейській країні. Має президентську відзнаку за значний внесок в розвиток психології від Американської психологічної асоціації. Тримачка Європейського сертифіката з психології EuroPsy. 

Illustration

Дар'я Кір'якова

Магістр філології за спеціалізацією романські мови та літератури та англійська мова Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Брала участь у підготовці тез до VII Всеукраїнських наукових читань за участю молодих учених «Філологія ХХІ століття: нові дослідження і перспективи». Авторка наукових статей в журналі "Вісник науки та освіти.

Illustration

Ірина Куліш

Викладач англійської мови в KSE. Перекладознавець. Перекладач. Фахівець у галузі науково-технічного перекладу з англійської та німецької мов, коуч-практик з англомовної бізнес-комунікації, синхронного/ послідовного перекладу. Здобувач PhD (КНУ ім. Шевченка) за напрямком "Перекладознавство". Старший викладач англійської та німецької мов в МЄУ: за спеціальністю "Переклад". Отримала ступінь спеціаліста у галузі Фінанси та Кредит у Запорізькій політехніці.

Illustration

Інна Дацюк

Викладачка курсу "Сучасні Глобальні Екологічні Виклики" в KSE та студентка магістерської програми клінічної психології з основами психодинамічної терапії. Досліджує Гарденотерапію як метод роботи з симптомами ПТСР. Має магістерську освіту з екології та охорони природи в Києво-Могилянській академії. Займається психотерапією у Львові та онлайн. Її досягнення включають співзаснування та управління першою і єдиною громадською молодіжною кліматичною організацією в Україні - Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), шестиразову участь у різних ролях в кліматичних переговорах (конференціії сторін рамкової конвенції ООН зі зміни клімату), а також організацію Глобального Маршу за Клімат у Києві у 2019 році, в якому взяли участь понад 2000 осіб, та інші проєкти в міжнародних та український громадських організаціях, таких як 350.org, UNICEF, СAN EECCA, Пласт, Action Institute та інших. Має понад 13 років досвіду у неформальній освіті, включаючи організацію тренінгів та фасилітацію навчальних сесій, спрямованих на розвиток навичок та знань в галузі довкілля та особистісного розвитку. Її мотто: "Ми природа, яка захищає сама себе."

Illustration

Карен Нікіфоров

У KSE викладає релігієзнавство.
Магістр релігієзнавства, бакалавр історії. Навчався у Вроцлавському університеті (Республіка Польща).
Закінчив аспірантуру Київського університету імені Бориса Грінченка. Голова громадської організації "Майстерня Академічного Релігієзнавства". Член експертної комісії Міністерства освіти і науки України з історії. У 2020, 2021 та 2022 рр. лауреат премії Ради молодих вчених при МОН України "Молодий вчений року".
Має досвід роботи керівника секції релігєзнавства Київської Малої академії наук, вчителя історії, помічника-консультанта народного депутата України.