Про програму
Це інноваційна програма, створена у партнерстві з ETH Zürich – одним з найкращих технічних інститутів у світі.
Метою цієї програми є виховання значної кількості інженерів та проектувальників у сфері наноелектроніки в Україні. Співпраця з ETH Zürich, одним з провідних технологічних інститутів, надає українським студентам та викладачам KSE передові знання та методології в галузі електротехніки.
Завдяки потужній спільноті випускників наші студенти мають можливість проходити стажування і продовжувати кар’єрне зростання в українських та міжнародних компаніях і корпораціях.
● Забезпечувати якість виробництва. Вибір технології, що забезпечують необхідні характеристики, використання сучасних методів контролю та підтримки якості.
● Синтезувати та аналізувати прилади. Ефективне вирішення завдань синтезу та аналізу приладів та пристроїв мікро- та наносистем.
● Розробляти високопродуктивні продукти. Проектувати компоненти мікро- та наносистем, що відповідають вимогам за допомогою сучасних інструментів автоматизованого проектування.
● Оптимізувати конструкції. Поліпшувати конструкції систем, пристроїв та компонентів, удосконалюючи технології їх виготовлення.
● Визначати напрями інновацій. Розробляти та реалізовувати проекти модернізації виробництва, враховуючи технічні, економічні та екологічні аспекти.
● Вирішувати складні інженерні задачі. Формулювати та розв'язувати інженерні завдання у проектуванні та виробництві мікро- та наносистем.
● Моделювати та досліджувати. Будування фізичних, математичних і комп'ютерних моделей для аналізу об'єктів та процесів у мікро- та наноелектроніці.
● Реалізовувати наукові проекти. Розробляти та реалізовувати наукові та інноваційні проекти у галузі мікро- та наносистем.
● Проектувальником інтегральних схем (IC Design Engineer): Ви зможете працювати на позиціях інженера з проектування інтегральних схем, створюючи та оптимізуючи мікросхеми для різних програм, таких як мобільні пристрої, комп'ютери, автомобілі, медичні прилади та інші.
● Верифікатором інтегральних схем (IC Verification Engineer): Робота в галузі верифікації інтегральних схем включає тестування і перевірку правильності роботи мікросхем до їх масового виробництва.
● Розробником аналогових та цифрових блоків (Analog/Digital Design Engineer): Завдання у цій галузі включають проектування аналогових та цифрових блоків, таких як підсилювачі, генератори тактових сигналів та інші.
● Проектувальником RF-систем (RFIC Design Engineer): Якщо ви зацікавлені в радіочастотній електроніці, зможете займатися розробкою радіочастотних інтегральних схем для бездротових комунікацій, радіозв'язку та інших додатків.
● Менеджером проектів (Project Manager): Ви можете перейти в область управління проектами в індустрії мікроелектроніки, де ваша експертиза у проектуванні та розробці мікросхем буде цінною для успішного завершення проектів.
В разі успішного проходження та здачі іспитів, ви матимете змогу поїхати на стажування CAS в Цюріх (Certificate of Advanced Study). Де буде можливість працювати та проводити експерименти в сучасній лабораторії з найновітнішим обладнанням
Навчання на програмі відбувається англійською мовою.
Рекомендований рівень володіння англійською — B2 (B1). Протягом навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.
Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Заняття онлайн відбуваються ввечері щотижня з 18:30 по 21:30, 3 дні на тиждень. Заняття на кампусі відбуваються згідно розкладу в будній день, ввечері та у суботу щотижня в денний час.
Початок навчанняВересень 2024 року
Вартість8,500 грн / місяць136,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки
20 грантових місць для найкращих вступників на основі внутрішнього фахового іспиту
Якщо ви маєте впевненість в своїх силах — залишайте заявку та пройдіть процедуру відбору на грантову програму.
Переглянути запрошення за кнопкою на відео
Як вступити до KSE?
Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програму "Мікроелектроніка" відбувається за результатами ЄВІ* та фахового іспиту у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, з 1 по 27 липня подати заяву на участь у фаховому іспиті, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно).
*Під час вступу на основі ступеня магістра для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступники на програму "Мікроелектроніка" можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови.
Як подати документи до KSE?
Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердити вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.
Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?
Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня.
Чи є у KSE гуртожиток?
У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку.
Колівінг оплачується окремо від навчання, для студентів контрактної форми навчання щомісячна плата за проживання варіюється від 5 000 грн.
Для студентів, які навчаються за грантовою програмою та бюджетною формою навчання надається стипендія у розмірі 3 000 грн на проживання в колівінгу.
Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?
Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.
Чи можна перевступити з іншого університету?
Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.
Який прохідний бал на навчання у KSE?
Пороговий конкурсний бал – 140.
Чи є у магістерських програм KSE акредитація?
Наші магістерські програми, "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів" та "Публічна політика та врядування", акредитовані і зараз ми будуємо нові програми "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Дослідження пам’яті та публічна історія", "Соціальна психологія" так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році.
У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/
Який формат навчання?
Програма передбачає очне навчання, тобто відвідування занять на кампусі в Києві. Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях, генератори та Starlink. Тож незалежно від обставин, студенти зможуть продовжувати вчитися.
Водночас частина занять може відбуватися дистанційо за участі іноземних викладачів.
Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.