Бізнес-економіка

Про програму

    Програма забезпечує глибоке розуміння мікро- та макроекономічних аспектів, знання у фінансах, бюджетуванні, оптимізації фінансових процесів;
    Одна з її особливостей — кейсовий формат навчання, що дає змогу формувати усвідомлений підхід до бізнес-рішень;
    Підходить усім, хто хоче розуміти, як працює економіка, та вміти прогнозувати її подальший розвиток; прагне вивчати сучасну підприємницьку справу, різні підходи у маркетингу, управлінні проєктами, командами та організаціями, а також тим, хто планує розпочати власний бізнес.

Георгій Шевченко, Академічний директор бакалаврської програми «Прикладна математика»

Ми формуємо бізнесову та ділову еліту країни, стати частиною якої можна лише через якісну освіту. Після закінчення KSE ви станете впливовими людьми у своїй сфері.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● аналізувати бізнес-середовища● оцінювати фінансову стійкість● ухвалювати управлінські рішення на основі аналізу економічних факторів● розробляти стратегії для підприємств● розуміти та управляти ризиками в різних аспектах бізнесу● розробляти маркетингові стратегії, аналізувати ринкові тенденції та споживчий попит

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● бізнес-аналітиками та дослідниками● експертами з прогнозування та стратегічного управління● фінансовими директорами (CFO)● маркетинговими директорами● спеціалістами з управління ризиками● підприємцями та стартаперами● бізнес-аналітиками та дослідниками;

Подвійний диплом

На третьому курсі студенти цієї програми можуть вступити до американського Університету Г’юстона та після завершення навчання отримати два дипломи: Київської школи економіки та Університету Г’юстона. Навчання буде відбуватись в Києві.

Завдяки міжнародним донорам студенти KSE отримають знижку 90% від вартості навчання

Illustration

Для того, щоб навчатися за програмою подвійного диплома Університету Г'юстона, студенти повинні мати один із сертифікатів володіння англійською. 

*Для успішного отримання диплома Університету Г’юстона середній бал (gpa) за весь період навчання має бути не менше, ніж 76 балів.

  • 79

    TOEFL (iBT)

  • 550

    TOEFL (PBT)

  • 6.5

    IELTS Overall

  • 105

    Duolingo English Test

icon

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається переважно англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration

Викладачі

Illustration

Юлія Кунцевич

Викладачка економіки KSE, має науковий ступінь PhD з економіки (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute, Czech Republic). Серед академічних досягнень варто зазначити публікацію в журналі "Südosteuropa", Дві статті опубліковані в серії робіт "CERGE-EI Working Paper Series" та наявність двох дипломів з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Працювала у фінансових та консалтингових компаніях Moody’s та Deloitte. Наразі разом із викладанням працює в одній з найбільших міжнародних фармацевтичних компаній Novartis.

Illustration

Лариса Таміліна

Викладачка прикладної статистики в KSE, доцентка. Одночасно співпрацює з Vienna Institute for International Economic Studies (Австрія). Здобула ступінь PhD з економіки у Bremen University (Німеччина) та ступінь магістра в Catholic University of Leuven (Бельгія). Викладала та проводила дослідження в багатьох провідних університетах, зокрема Zeppelin University (Німеччина), Institute of Advanced Studies Koszeg (Угорщина), Center for Independent Research (Греція). Переможниця премій та грантів від відомих організацій: Фонд Сороса, Volkswagen Foundation, Tempus Tacis та IRISS. Зробила значний внесок у численні проєкти Європейської Комісії. Опублікувала понад 100 академічних і аналітичних робіт. Серед останніх: «Key Features and Factors behind Social Trust Formation in Ukraine», «Path Break versus Path Drift: A Comparative Approach to Explain Variations in Institutional Effects on Economic Growth» та «The Four Faces of Marginalization: Welfare State Provisions and Social Trust in Europe». Дослідження зосереджені переважно на поясненні зв’язку між формальними інститутами й економічним зростанням, а також на визначенні ключових факторів, що впливають на формування довіри. Наразі об’єктом досліджень є потенційні наслідки війни Росії проти України для державотворення й національної ідентичності в нашій країні.

Illustration

Галина Махова

Академічна директорка бакалаврських економічних програм в KSE, викладачка економіки, кандидатка економічних наук, доцентка. Досвід викладання економічних дисциплін — 20 років. Авторка понад 40 наукових та методичних робіт, співавторка підручників та посібників: “Практикум з мікроекономіки”, “Проєктний менеджмент” та “Стратегічні партнерства підприємств”. Має досвід участі в освітніх та консалтингових проєктах. 

Illustration

Ганна Князь

Викладачка англійської мови в KSE, доцентка, отримала PhD з філософії в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Є постійною членкинею Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine. В рамках міжнародного проєкту освітньої програми «Методика для професійної майстерності майбутніх вчителів англійської мови» розробляла навчальні вправи, які підтримують освітній процес підготовки майбутніх вчителів англійської мови, за темою: «Формування лінгвосоціокультурної компетентності». Авторка понад 30 наукових і навчально-методичних праць, організаторка й учасниця міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій. Наукові публікації, присвячені літературознавчому аналізу й методичному аспекту підготовки майбутніх вчителів англійської мови, опубліковані у фахових виданнях України й належать до наукометричної бази даних Web of Science. 

Illustration

Артем Коротенко 

Академічний директор бакалаврської програми “Програмна інженерія та бізнес-аналіз” в KSE. Здобув ступінь магістра компʼютерної інженерії в університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Має 12 років професійного досвіду в інженерії програмного забезпечення. Додатково працює в українській компанії-розробнику мобільних ігор PlayMe Studio. Самостійно створив навчальні курси: «Архітектура програмного забезпечення» та «Розробка ігрових застосунків».

Illustration

Тетяна Прощенко 

Викладачка математики в KSE. Кандидатка фізико-математичних наук, доцентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Авторка наукових робіт з механіки, розробниця навчальних програм, дистанційних курсів, методичних матеріалів з математичного аналізу, лінійної алгебри, методів обчислень. Членкиня Київського математичного товариства.Академічний директор бакалаврської програми “Програмна інженерія та бізнес-аналіз” в KSE. Здобув ступінь магістра компʼютерної інженерії в університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Має 12 років професійного досвіду в інженерії програмного забезпечення. Додатково працює в українській компанії-розробнику мобільних ігор PlayMe Studio. Самостійно створив навчальні курси: «Архітектура програмного забезпечення» та «Розробка ігрових застосунків».

Illustration

Юрій Чоп’юк

Викладач математичних дисциплін в KSE. Отримав магістерський ступінь з математики в Жешувському університеті та ПНУ ім. Стефаника, а також магістерський ступінь з середньої освіти у ПНУ ім. Стефаника. Здобуває ступінь PhD з математики. Експерт з акредитації освітніх програм, методист проєкта «Тепер я знаю» з подолання навчальних втрат серед учнівства 4-10 класів. Протягом чотирьох років працював вчителем математики та організатором освітніх гуртків. У 2021 здобув диплом другого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Illustration

Дмитро Яровий

Викладач публічного управління KSE, доцент, кандидат психологічних наук.Спеціалізується на питаннях пропаганди та контрпропаганди, дезінформації, government relations. Працював керівником міжнародних комунікацій в Міністерстві фінансів, у 2017-2022 очолював програму професіоналізації для державних службовців «Управління публічними фінансами» в KSE.
У 2022-2023 рр. – запрошений дослідник в Інституті європейських, російських та євразійських досліджень (IERES) Університету Джорджа Вашингтона. Викладає за сумісництвом у Вільнюському університеті та Університеті Вітовта Великого (Литва), консультує інвесторів та бізнес у сфері GR.

Illustration

Єгор Стадний

Перший проректор, декан-засновник факультету бакалаврських студій KSE.
Понад 10 років здійснює аналіз освітньої політики в Україні та країнах ЄС. Здобув подвійний ступінь магістра з історії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра зі східноєвропейських студій Варшавського університету. У 2012–2019 роках працював в аналітичному центрі Cedos, де досліджував питання фінансування вищої освіти, соціально-економічного статусу викладачів та студентів, міграції і мотивації студентів, академічної доброчесності. Упродовж 2018–2019 років очолював аналітичний центр Cedos. З вересня 2019 по червень 2020 року працював на посаді заступника Міністра освіти та науки з питань вищої освіти. За ініціативи Єгора уряд запровадив фінансування університетів на основі результатів їхньої діяльності; обов’язкове зовнішнє тестування з іноземної мови під час вступу на магістратуру; антидемпінгові інструменти, які не дозволяють занижувати ціни за навчання. У вересні 2020 року доєднався до Київської школи економіки та створив факультет бакалаврських студій, розбудовою якого опікується і зараз. У червні 2022 року Єгор став першим проректором Київської школи економіки та почав відповідати за організацію освітнього процесу, забезпечення якості освіти, набір студентів та відбір викладачів у всьому університеті.

Illustration

Георгій Шевченко

Академічний директор бакалаврської програми «Прикладна математика» в KSE, професор, доктор фізико-математичних наук. Здобув науковий ступінь PhD з математики (теорія ймовірностей та статистика) у КНУ ім.Тараса Шевченка. Відомий своїми дослідженнями в галузі стохастичного аналізу, зокрема, для моделей із довгостроковою залежністю. За свої наукові досягнення отримав премію Президента України для молодих учених та низку інших нагород. Автор 75 наукових публікацій у фахових виданнях, шести навчальних посібників та 24 науково-популярних статей. Є членом редколегій міжнародних рецензованих наукових журналів Modern Stochastics: Theory and Applications та Theory of Probability and Mathematical Statistics.

Illustration

Євгенія Кочубінська

Викладачка математики в KSE, доцентка, кандидатка фізико-математичних наук. Досвід викладання — понад 15 років. Викладала та проводила математичні дослідження в Канаді та Німеччині. Учасниця численних міжнародних конференцій, авторка наукових публікацій у міжнародних виданнях. Голова журі математичної секції в Малій академії наук України, авторка та лекторка курсів з математики в BigBrotherSchool. 

Illustration

Олександр Дашков

Викладач математики в KSE. Здобув ступінь магістра математики у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Є активним учасником математичного олімпіадного руху України. З 2014 року викладає математику у форматі гуртків, уроків та занять в університеті.

Illustration

Тарас Павлов

Викладач математики в KSE. Здобув ступінь магістра математики у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Досвід викладання - 8 років. Брав участь у розробці держстандарту середньої освіти. C-programmer та quantitative analyst, має значний досвід роботи аналітиком даних в ІТ-сфері, завдяки чому його студенти дізнаються про використання математики в «живих» процесах і здобувають практичний досвід.Викладач математики KSE. Магістр математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2016 року викладає математику в різноманітних форматах: індивідуально, в державних та приватних школах. Виступає запрошеним лектором на відкритих заходах. Тарас також реалізував себе як університетський викладач. Має досвід роботи аналітиком даних у ІТ сфері. Саме тому студенти Тараса Павлова дізнаються про використання математики в “живих” процесах.

Illustration

Марія Павлюс (Ольховик)

Викладачка англійської мови KSE. Здобула ступінь магістра з правознавства зі знанням англійської та іспанської мови в Київському національному лінгвістичному університеті. Має 16 років досвіду викладання іноземної мови, сім з яких присвятила викладанню бізнес-англійської. Є авторкою низки підручників для школярів у мережі шкіл Green Country. 

Illustration

Ліліана Захарійченко

Викладачка з математики в KSE. Кандидатка фізико-математичних наук. Співавторка посібників з математики та посібників для підготовки до ЗНО з математики, авторка наукових статей з педагогіки, тестології та механіки деформівного твердого тіла.

Illustration

Томас Барретт

Викладач економіки в KSE. Ступінь магістра зі східноєвропейських досліджень зі спеціалізацією в галузі політичних наук (Free University of Berlin, Germany).
Здобуває науковий ступінь PhD (International Max Planck Research School, Germany). Паралельно з викладанням та дисертаційним дослідженням працював в Caritas Luxembourg
та в Institute for European Politics (Berlin).

Illustration

Дмитро Круковець 

Викладач з ІТ в KSE. Здобув ступінь магістра економічного аналізу у KSE. Здобуває науковий ступінь PhD в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Разом із викладанням та дослідженням працює провідним економістом відділу моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу у Національному Банку України. Переможець “Economic Conference for Students and Young Researchers, NBU, 2019”, посів друге місце у “GlobalLogic Computer Vision Hackathon”

Illustration

Андрій Чернінський

Викладач природничих дисциплін в KSE. Кандидат біологічних наук, старший дослідник. Старший науковий співробітник відділу фізико-хімічної біології клітинних мембран та завідувач відділу наукової інформації Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України. Досліджує зв'язок активності мозку та поведінки лабораторних тварин, а також перспективні способи корекції неврологічних хвороб. Автор шкільних підручників з біології та навчальних посібників для студентів університетів.

Illustration

Демчук Стефанія 

Викладачка мистецтвознавства в KSE. Кандидатка історичних наук. Є членкинею Historians of The Netherlandish Art та Renaissance Society of America.

ВЛАСНИЙ ПРОЄКТ

Наші студенти працюють над командними та власними проєктами, починаючи з першого курсу.

Відеокурс на Дія.Освіта «Базові принципи працевлаштування та фінансової грамотності».

Illustration

Завдяки університету ми організувалися і взагалі мали можливість робити проєкт для Дія.Освіта. Під час роботи над відеокурсом ми зіштовхнулися з різними викликами. Довести цей проєкт до публікації нам допомогли бажання навчити українців тому, що вважаємо важливим під час війни, та відповідальність перед нашими партнерами. Особливо корисними виявилися контакти запрошених лекторів від викладача курсу та ректора KSE Тимофія Бріка.

Володимир Кулініч, студент бакалаврської програми «Бізнес-економіка».

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість12,000 грн / місяць480,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

  • Як вступити до KSE?

    Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

  • Які документи потрібно подати під час вступу? 

    Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

  • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

    Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

  • Як потрапити на бюджет?

    Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

  • Чи є у KSE гуртожиток?

    У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. 
    Колівінг оплачується окремо від навчання, для студентів контрактної форми навчання щомісячна плата за проживання варіюється від 5 000 грн.  Для студентів, які навчаються за грантовою програмою та бюджетною формою навчання надається стипендія у розмірі 3 000 грн на проживання в колівінгу. 

  • Чи можна перевступити з іншого університету?

    Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

  • Який прохідний бал на навчання у KSE?

    Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

  • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

    Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

  • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

    Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04