Кібербезпека

Про програму

В основі програми — актуальні дисципліни та курси, що забезпечують якісні знання та практичні навички, необхідні для вибудовування захисту від кіберзагроз різного рівня складності. 
Повномасштабна війна показала, що спеціалісти з кібербезпеки наразі особливо потрібні – вони підтримують, оцінюють та покращують безпекову інфраструктуру. Наші студенти будуть конкурентоспроможними на ринку праці зараз і в майбутньому. 
Ми гарантуємо сучасні методи навчання, ефективну та швидку комунікацію між викладачами й студентами, відповідальне ставлення до академічної доброчесності, можливість залучатися до різних проєктів і програм.

Illustration

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● створювати програмне забезпечення для захисту від кіберзагроз;● шифрувати дані та розробляти стратегії зменшення ризиків;
● розвивати аналітичні навички;
● формувати правові й етичні аспекти сфери.

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● ІТ-спеціалістами;● стартаперами / приватними підприємцями;● менеджерами в IT-сфері;● науковцями (є можливість продовжити навчання на рівні магістратури та докторантури у провідних університетах світу).

icon

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається переважно англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration

ВЛАСНИЙ ПРОЄКТ

Наші студенти працюють над командними та власними проєктами, починаючи з першого курсу.

Achievements on Moodle – система заохочування учнів шляхом створення нагород на навчальній платформі Moodle.

Illustration

Протягом курсу Project Management у KSE ми з командою вдосконалювали наш проєкт. Якщо спочатку у нас була тільки ідея та декілька концепт-артів, то впродовж курсу ми додавали до нашого проекту багато різноманітних документів (Діаграма Ганта, Організаційна діаграма, Індикатори, Ризики). Також прораховували бюджет. Загалом цей курс дав мені більше знань, необхідних для вдалої презентації проекту/стартапу перед інвесторами.

Ярослав Хомич, студент бакалаврської програми «Програмна інженерія і бізнес-аналіз».

Початок навчання

Вересень 2024 року

Вартість

12,000 грн / місяць480,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:
  ● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,
  ● або НМТ 2023 року,
  ● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,
  ● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,
  З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму.
  Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати при вступі? 

  Паспорт, ІПН, свідоцтво по повну загальну середню освіту та додаток до нього, заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-4 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий бал з математики – 140. На бюджет загальний конкурсний бал має бути більше 130.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки в 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.