Програмна інженерія та бізнес-аналіз

Про програму

Програма створена для студентів, які пов’язують своє майбутнє зі сферою ІТ, інноваціями, стартапами. Окрім технічних навичок, наші студенти розвивають управлінські та лідерські навички, здатність до планування, контролю та координації роботи команди, розв'язання проблем та ухвалення стратегічних рішень.
В основі програми — актуальні й сучасні дисципліни та курси, що забезпечують якісні знання, практичні та комунікаційні навички, які допоможуть бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Illustration

Ми використовуємо сучасні методи навчання, гарантуємо ефективну та швидку комунікацію між викладачами й студентами, завжди беручи до уваги ваші фідбеки щодо викладання. Також забезпечуємо залученість до різних проєктів та програм, перебування у спільноті людей, що надихають, та відповідальне ставлення до академічної доброчесності.


ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● майстерно володіти мовами програмування: C#, JavaScript, Java, Python, C++ тощо● розробляти ефективні та масштабовані програмні рішення● розробляти надійні й масштабовані архітектури програмного забезпечення● використовувати гнучкі практики розробки Scrum або Kanban● управляти базами даних SQL і NoSQL для зберігання, пошуку та керування даними● застосовувати навички інтерфейсної (HTML, CSS, JavaScript) і фонової (Node.js, Django, ASP.NET) веброзробок для створення вебдодатків● розробляти мобільні та десктопні застосунки● розуміти принципи UI/UX та інструменти проєктування для створення інтерфейсів● застосовувати хмарні платформи (AWS, Azure) для розгортання програмних додатків● використовувати найкращі практики для забезпечення кібербезпеки● застосовувати алгоритми машинного навчання та техніки ШІ для розробки програмних рішень і аналізу даних● використовувати дослідницьку методологію, аналіз даних та експериментальний дизайн для проведення досліджень● здійснювати ефективну комунікацію в межах розробки програмного забезпечення та дослідницьких проєктів● аналізувати складні проблеми, критично мислити та розробляти інноваційні рішення

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● ІТ-спеціалістами● Software Engineers● Game Developers● Team Leads● Tech Leads● Software Architects● Solution Architects● Engineering Managers● Data Engineers● Big Data Engineers● Data Science● Devops● менеджерами в IT-сфері● Project Managers● Product Managers● Delivery Managers● дослідниками та науковими працівниками● стартаперами / приватними підприємцями● CEO, CTO, Founders

icon

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration

Викладачі

Illustration

Артем Коротенко

Викладач ІТ в KSE. Закінчив КПІ. Разом із викладанням працює як Lead Unity Engineer в BetterMe. Власноруч створив 2 повні курси: «Архітектура програмного забезпечення» та «Розробка ігрових застосунків», - включно з лекціями і лабораторними роботами, які тепер доступні всім охочим з відкритих джерел на youtube та github.

Illustration

Вадим Яременко

Викладач ІТ в KSE. Має науковий ступінь кандидата з комп'ютерних наук. Разом із викладанням працює як Lead Software Engineer в EPAM Systems, до цього працював Lead Software Engineer в Samsung Electronics

Illustration

Сергій Яковлєв

Викладач математики в KSE. Кандидат технічних наук. Досвідчений викладач дискретної математики, комбінаторики та криптографії з досвідом роботи у вищій освіті 16 років (з них 11 років неперервного стажу). Лауреат премії Президента для молодих вчених за роботу «Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

Illustration

Тимур Шемсединов

Викладач ІТ в KSE. Магістр за спеціальністю "Гнучкі комп'ютеризовані системи та робототехніка" КПІ. Має понад 20 років досвіду викладання та роботи в ІТ індустрії. Разом із викладанням працює як CTO ІТ-компанії QOTEQ.

Illustration

Дмитро Круковець 

Викладач з ІТ в KSE. Здобув ступінь магістра економічного аналізу у KSE. Здобуває науковий ступінь PhD в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Разом із викладанням та дослідженням працює провідним економістом відділу моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу у Національному Банку України. Переможець “Economic Conference for Students and Young Researchers, NBU, 2019”, посів друге місце у “GlobalLogic Computer Vision Hackathon”

Illustration

Лариса Таміліна

Викладачка економіки в KSE. Отримала ступінь науковий ступінь PhD з економіки в Bremen International Graduate School of Social Sciences (Germany). Переможниця 16 премій і грантів, серед яких: Gold certificate for scientific writing, Center for Independent Research (Greece), Bremen University doctoral scholarship (Germany), IRISS research visiting grant, CEPS/INSTEAD (Luxembourg), Soros Foundation workshop participation grant (“Innovative teaching strategies: theory and application”) та ін. Авторка наукових праць, серед них: "Industrial Taxation and Economic Growth in Ukraine in the 1920s and 30s" та "The Impact of the Welfare State on Trust Formation: A Multidimensional Approach". 

Illustration

Емі Остін Холмс

Викладачка соціології в KSE. Отримала науковий ступінь PhD з соціології в Johns Hopkins University (USA) та понад 10 років досвіду викладання. Авторка досліджень простестів та революцій, зокрема книжок "Coups and Revolutions: Mass Mobilization, the Egyptian Military, and the United States from Mubarak to Sisi" (Oxford University Press, 2019) та "Social Unrest and American Military Bases in Turkey and Germany since 1945" (Cambridge University Press, 2014). 

Illustration

Діана Фролова

Викладачка англійської мови KSE. Має сертифікат викладання англійської CELTA.

Illustration

Марія Павлюс (Ольховик)

Викладачка англійської мови KSE. Магістр з правознавства зі знанням англійської та іспанської мови Київського національного лінгвістичного університету. Має 14 років досвіду роботи викладачкою англійської, є авторкою підручників у мережі шкіл Green Country. 7 років викладала бізнес-англійської у школі бізнес-англійської Yappi. Корпоративна викладачка бізнес-англійської у ІТ компанії Zoral Labs.

Illustration

Катерина Гонтарь

Викладачка англійської мови KSE. Магістр з корекційної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Illustration

Галина Махова

Викладачка економіки в KSE, кандидатка економічних наук. Членкиня галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Підприємництво» 2020-2023 р.р. Авторка більше 40 наукових та методичних робіт, зокрема, співавтор посібників «Практикум з мікроекономіки», «Проєктний менеджмент» та «Стратегічні партнерства підприємств», розробниця та викладачка авторських курсів, навчальних програм, дистанційних курсів, методичних матеріалів.

Illustration

Ліліана Захарійченко

Викладачка з математики в KSE. Кандидатка фізико-математичних наук. Співавторка посібників з математики та посібників для підготовки до ЗНО з математики, авторка наукових статей з педагогіки, тестології та механіки деформівного твердого тіла.

Illustration

Томас Барретт

Викладач економіки в KSE. Ступінь магістра зі східноєвропейських досліджень зі спеціалізацією в галузі політичних наук (Free University of Berlin, Germany).
Здобуває науковий ступінь PhD (International Max Planck Research School, Germany). Паралельно з викладанням та дисертаційним дослідженням працював в Caritas Luxembourg
та в Institute for European Politics (Berlin).

Illustration

Валерія Якушко

Викладачка англійської мови в KSE. Бакалаврка соціології Національномого університету “Києво-Могилянська академія”. Методистка, авторка підручників у Green Country English School, розробниця уроків для UNICEF.

Illustration

Інга Глейздане

Викладачка менеджменту в KSE. Здобула ступеніь MBA в Riga Business School, здобуває науковий ступінь PhD (Vrije Universiteit Amsterdam, the Netherlands). Понад 10 років працює як survey team leader в компанії Fontes Vadības konsultācijas - лідер HR консалтингу в Балтійському регіоні.

Illustration

Катерина Люліна 

Викладачка психології в KSE. Магістерка психології. Має досвід понад 12 років проведення індивідуальних психологічних консультацій.

Illustration

Ентоні Харріс

Викладач менеджменту в KSE. Здобув ступінь MBA в Babson College (USA), а також ступінь магістра з педагогіки
в Brown University (USA).

Illustration

Анна Гладка

Викладачка менеджменту в KSE. Здобула стунінь магістра з європейського права в King's College London (UK). Випускниця програми Professional Fellows Program (USA), переможиця Alumni Impact Award (USA), стипендіатка програми Chevening.

Illustration

Андрій Чернінський

Викладач природничих дисциплін в KSE. Кандидат біологічних наук, старший дослідник. Старший науковий співробітник відділу фізико-хімічної біології клітинних мембран та завідувач відділу наукової інформації Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України. Досліджує зв'язок активності мозку та поведінки лабораторних тварин, а також перспективні способи корекції неврологічних хвороб. Автор шкільних підручників з біології та навчальних посібників для студентів університетів.

Illustration

Демчук Стефанія 

Викладачка мистецтвознавства в KSE. Кандидатка історичних наук. Є членкинею Historians of The Netherlandish Art та Renaissance Society of America.

ВЛАСНИЙ ПРОЄКТ

Наші студенти працюють над командними та власними проєктами, починаючи з першого курсу.

Achievements on Moodle – система заохочування учнів шляхом створення нагород на навчальній платформі Moodle.

Illustration

Протягом курсу Project Management у KSE ми з командою вдосконалювали наш проєкт. Якщо спочатку у нас була тільки ідея та декілька концепт-артів, то впродовж курсу ми додавали до нашого проекту багато різноманітних документів (Діаграма Ганта, Організаційна діаграма, Індикатори, Ризики). Також прораховували бюджет. Загалом цей курс дав мені більше знань, необхідних для вдалої презентації проекту/стартапу перед інвесторами.

Ярослав Хомич, студент бакалаврської програми «Програмна інженерія і бізнес-аналіз».

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість13,000 грн / місяць520,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати під час вступу? 

  Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

 • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

  Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04