Про програму

  Програма дає можливість усім, хто прагне справедливості, реалізовувати свої цінності й допомагати іншим. Вона позбавлена радянського юридичного спадку, спрямована на повернення української юридичної освіти до свого європейського коріння.
  Акцент у навчанні – на розумінні природи юридичних явищ, а не лише на знанні законів. Це дає змогу випускникам бути конкурентоспроможними й креативно підходити до розв'язання юридичних проблем. Отримані практичні навички дозволять одразу бути готовими до роботи в професії. 
  Навчальний процес базується на відповідальному ставленні до академічної доброчесності.   

Степан Берко, академічний директор програми «Право»

Особливе місце в програмі займає етика в правничій професії. Випускники усвідомлюватимуть і забезпечуватимуть надважливу для суспільства функцію – гарантування справедливості.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● критично мислити● працювати із сучасними джерелами й технічними інструментами● розуміти природу юридичних явищ, виражених у нормах закону● готувати якісні юридичні документи● ефективно доносити свою позицію під час дебатів● бачити вади законів і пропонувати їх вирішення● креативно підходити до розв'язання юридичних проблем● розв'язувати складні юридичні та етичні дилеми

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● мудрим та справедливим суддею● принциповим прокурором ● талановитим адвокатом ● успішним корпоративним юристом● здібним дипломатом чи сумлінним публічним службовцем

icon

Програма передбачає очне навчання, тобто відвідування занять на кампусі в Києві. Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти зможуть продовжувати вчитися. Водночас частина курсів або окремі їх складові, зокрема за участі іноземних викладачів, можуть відбуватися дистанційно.

Викладання відбувається переважно українською мовою, однак окремі дисципліни, зокрема із залученням іноземних викладачів, будуть викладатись англійською. 
На першому курсі усі студенти матимуть змогу довести до необхідного рівня своє володіння англійською мовою. Це потрібно для того, аби студенти могли вільно знайомитися з англомовними джерелами, які будуть переважати в програмах курсів.

Викладачі

Illustration

Степан Берко

Академічний директор бакалаврської програми «Право» в KSE. Правник, аспірант Докторської школи Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), де здобуває науковий ступінь доктора філософії в галузі права. Юридичну освіту отримав у НаУКМА, там же отримав ступінь магістра публічного врядування. Вивчав право у Ягеллонському університеті (Польща). Має досвід роботи юристом як у приватному секторі (в юридичній фірмі), так і в публічному. Степан 5 років працював у Верховній Раді України головним юристом фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та очолював Центр нормопроєктування фракції. Останні роки керував напрямком адвокації судової реформи у Фундації DEJURE – аналітичному центрі прямої дії, що сприяє розвитку верховенства права та реформ у сфері правосуддя в Україні. Як представник Фундації залучався до розгляду справи у Конституційному Суді України щодо реформи Вищої ради правосуддя. 

Illustration

Чарльз Котубі

Професор права в KSE, професор Школи права Піттсбурзького університету. Раніше він був партнером практики глобальних спорів юридичної фірми Jones Day у Вашингтоні і протягом 20 років працював радником з міжнародного права, представляючи інтереси транснаціональних корпорацій та суверенних держав у міжнародних спорах. Чарльз брав участь у міжнародних арбітражах та судових процесах у різних секторах та галузях промисловості, був радником клієнтів з договірними позовами у Центральній Азії, Латинській Америці та на Близькому Сході, а також виступав у якості радника з міжнародних питань у Верховному Суді США, Суді Європейського Союзу, МЦВІС, ЮНСІТРАЛ та арбітражних трибуналах ad hoc.

Illustration

Оксана Сироїд

Викладачка публічного управління та права KSE. Отримала ступінь магістра права в University of Ottawa (Canada). Штаб-сержантка відділу морально-психологічного забезпечення командування сил ТрО ЗС України. До повномасштабного вторгнення обіймала посаду віцепрезидентки з публічної політики й урядування KSE. Заступниця Голови Верховної Ради України (2014-2019). З 2004 до 2012 займала позицію національного менеджера з верховенства права в Офісі Координатора проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Співавторка підручників з адміністративної юстиції та написання судових рішень, наукова редакторка перекладів у сфері філософії права. Координує і провадить дослідження у царині глобальної та національної безпеки, критичної інфраструктури.

Illustration

Катерина Грищенко

Викладачка права KSE. Здобула правничу освіту та ступінь магістра публічного врядування в НаУКМА. Працювала юридичною радницею у Верховній Раді України. Зараз є аналітикинею у Фундації DEJURE, де проводила дослідження з напрямків забезпечення доброчесності судової влади, реформування правничої освіти та правосуддя, дружнього до дітей. Викладала авторський курс для бакалаврів права в НаУКМА, а також розробляла та викладала курс «Етика та доброчесність в правничій професії» в межах проєктів Фундації DEJURE для бакалаврів та магістрів передових правничих шкіл в Україні.

Illustration

Руслан Сидорович

Викладач права KSE. Отримав ступінь магістра права у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Заступник голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Адвокат з більш як 28-річним стажем юридичної практики. Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, член Конституційної комісії та член Ради з питань судової реформи (2014-2019). Є співавтором проекту Кодексу з процедур банкрутства, засновником парламентського підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Illustration

Вероніка Плотнікова

Викладачка права KSE. Здобула ступінь кандидата юридичних наук у Національній академії прокуратури України. Очолює Координаційний центр підтримки потерпілих і свідків Офісу Генерального прокурора. У 2017-2019 роках очолювала профільний підрозділ Національної академії прокуратури України, з якого розпочалась інституційна розбудова системи впровадження практики та виконання рішень Європейського суду з прав людини в органах прокуратури, а з 2020 до 2023 рік очолювала відповідне профільне управління в Офісі Генерального прокурора.Є тренеркою Тренінгового центру прокурорів України, національною експерткою Ради Європи (з 2018 року). Національний тьютор та адаптатор освітніх програм HELP Ради Європи. Є тренеркою навчального курсу “Стандарти досудового розслідування” програми JustLearn та авторкою проєкту JustTalk. Одна зі співавторок практичного коментаря Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та член методичної ради Офісу Генерального прокурора.

Початок навчання

Вересень 2024 року

Вартість

10,000 грн / місяць400,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати під час вступу? 

  Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

 • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

  Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.