Про програму

    Для тих, хто шукає справедливість не лише для себе, але й для інших;
    Для усіх, хто хоче стати талановитим адвокатом, мудрим та справедливим суддею, кмітливим та принциповим прокурором, розпочати кар’єру в дипломатії чи на публічній службі, або стати успішним корпоративним юристом;
    Випускники програми не просто знатимуть закони, а будуть розуміти природу юридичних явищ. Це дозволить бути конкурентним та креативно підходити до вирішення складних юридичних проблем в часи, коли законодавство змінюється дуже швидко. Практичні навички підготовки юридичних документів, участі у дебатах, роботи із сучасними технічними інструментами дозволять випускникам одразу бути готовити до роботи в професії;
    Особливе місце в програмі займає етика в правничій професії. Випускники програми усвідомлюватимуть і будуть забезпечувати ключову для суспільства функцію – гарантування справедливості. Програма позбавлена радянського юридичного спадку, спрямована на повернення української юридичної освіти до свого європейського коріння і наново інтегрує її в глобальний контекст.
Illustration
icon

Програма передбачає очне навчання, тобто відвідування занять на кампусі в Києві. Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти зможуть продовжувати вчитися. Водночас частина курсів або окремі їх складові, зокрема за участі іноземних викладачів, можуть відбуватися дистанційно.

Викладання відбувається переважно українською мовою, однак окремі дисципліни, зокрема із залученням іноземних викладачів, будуть викладатись англійською. 
На першому курсі усі студенти матимуть змогу довести до необхідного рівня своє володіння англійською мовою. Це потрібно для того, аби студенти могли вільно знайомитися з англомовними джерелами, які будуть переважати в програмах курсів.

Illustration

Викладачі

Illustration

Степан Берко

Академічний директор бакалаврської програми «Право» в KSE. Правник, аспірант Докторської школи Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), де здобуває науковий ступінь доктора філософії в галузі права. Юридичну освіту отримав у НаУКМА, там же отримав ступінь магістра публічного врядування. Вивчав право у Ягеллонському університеті (Польща). Має досвід роботи юристом як у приватному секторі (в юридичній фірмі), так і в публічному. Степан 5 років працював у Верховній Раді України головним юристом фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та очолював Центр нормопроєктування фракції. Останні роки керував напрямком адвокації судової реформи у Фундації DEJURE – аналітичному центрі прямої дії, що сприяє розвитку верховенства права та реформ у сфері правосуддя в Україні. Як представник Фундації залучався до розгляду справи у Конституційному Суді України щодо реформи Вищої ради правосуддя. 

Illustration

Чарльз Котубі

Професор права в KSE, професор Школи права Піттсбурзького університету. Раніше він був партнером практики глобальних спорів юридичної фірми Jones Day у Вашингтоні і протягом 20 років працював радником з міжнародного права, представляючи інтереси транснаціональних корпорацій та суверенних держав у міжнародних спорах. Чарльз брав участь у міжнародних арбітражах та судових процесах у різних секторах та галузях промисловості, був радником клієнтів з договірними позовами у Центральній Азії, Латинській Америці та на Близькому Сході, а також виступав у якості радника з міжнародних питань у Верховному Суді США, Суді Європейського Союзу, МЦВІС, ЮНСІТРАЛ та арбітражних трибуналах ad hoc.

Illustration

Оксана Сироїд

Викладачка публічного управління та права KSE. Отримала ступінь магістра права в University of Ottawa (Canada). Штаб-сержантка відділу морально-психологічного забезпечення командування сил ТрО ЗС України. До повномасштабного вторгнення обіймала посаду віцепрезидентки з публічної політики й урядування KSE. Заступниця Голови Верховної Ради України (2014-2019). З 2004 до 2012 займала позицію національного менеджера з верховенства права в Офісі Координатора проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Співавторка підручників з адміністративної юстиції та написання судових рішень, наукова редакторка перекладів у сфері філософії права. Координує і провадить дослідження у царині глобальної та національної безпеки, критичної інфраструктури.

Illustration

Катерина Грищенко

Викладачка права KSE. Здобула правничу освіту та ступінь магістра публічного врядування в НаУКМА. Працювала юридичною радницею у Верховній Раді України. Зараз є аналітикинею у Фундації DEJURE, де проводила дослідження з напрямків забезпечення доброчесності судової влади, реформування правничої освіти та правосуддя, дружнього до дітей. Викладала авторський курс для бакалаврів права в НаУКМА, а також розробляла та викладала курс «Етика та доброчесність в правничій професії» в межах проєктів Фундації DEJURE для бакалаврів та магістрів передових правничих шкіл в Україні.

Illustration

Руслан Сидорович

Викладач права KSE. Отримав ступінь магістра права у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Заступник голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Адвокат з більш як 28-річним стажем юридичної практики. Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, член Конституційної комісії та член Ради з питань судової реформи (2014-2019). Є співавтором проекту Кодексу з процедур банкрутства, засновником парламентського підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Illustration

Ірина Заверуха

Викладачка з юридичного аналізу та термінології в англомовних текстах у KSE, докторка юридичних наук. У 2014 році здобула ступінь магістра права (LL.M.) University of Southern California (США). Працювала заступницею декана юридичного факультету Львівського Національного Університету імені Івана Франка (2001-2003), та очолювала кафедру адміністративного та фінансового права (2009-2014). Консультувала проєкти у сфері судової реформи, реформи юридичної освіти, а також незалежного фінансового контролю в Україні; була експерткою Центру політико-правових реформ. Спеціалізується у галузі міжнародного публічного права, міжнародного кримінального права, та альтернативних способів вирішення спорів. Викладала в Українському католицькому університеті, а також читала лекції в університетах Польщі, у Кувейті, а також у Сполучених Штатах Америки, зокрема в University of Southern California, Gould School of Law та в Southwestern Law School. Є авторкою понад 30 публікацій українською, польською та англійською мовами.

Illustration

Вероніка Плотнікова

Викладачка права KSE. Здобула ступінь кандидата юридичних наук у Національній академії прокуратури України. Очолює Координаційний центр підтримки потерпілих і свідків Офісу Генерального прокурора. У 2017-2019 роках очолювала профільний підрозділ Національної академії прокуратури України, з якого розпочалась інституційна розбудова системи впровадження практики та виконання рішень Європейського суду з прав людини в органах прокуратури, а з 2020 до 2023 рік очолювала відповідне профільне управління в Офісі Генерального прокурора.Є тренеркою Тренінгового центру прокурорів України, національною експерткою Ради Європи (з 2018 року). Національний тьютор та адаптатор освітніх програм HELP Ради Європи. Є тренеркою навчального курсу “Стандарти досудового розслідування” програми JustLearn та авторкою проєкту JustTalk. Одна зі співавторок практичного коментаря Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та член методичної ради Офісу Генерального прокурора.

Початок навчання

вересень 2023 року

Вартість

10 000 грн / місяць400 000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

  • Як вступити до KSE?

    Вступ відбувається на основі результатів НМТ 2022 та 2023 років або ЗНО 2020 та 2021 років. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

  • Які документи потрібно подати на вступ? 

    Паспорт, ІПН, свідоцтво по повну загальну середню освіту та додаток до нього, заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

  • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

    Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською. 

  • Як потрапити на бюджет?

    Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

  • Чи є у KSE гуртожиток?

    У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані недалеко від будівлі KSE університету або в центрі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-3 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

  • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

    Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

  • Чи можна перевступити з іншого університету?

    Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

  • Який прохідний бал на навчання у KSE?

    Пороговий бал з математики для вступників на Право – 120. На бюджет загальний конкурсний бал має бути більше 130.

  • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

    Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки в 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання,а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

            Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності