ПСИХОЛОГІЯ

Про програму

  Студенти цієї програми отримають класичну бакалаврську фахову підготовку, яка відповідає вимогам мінімального європейського освітнього стандарту з психології;
  Бакалаври-психологи разом із кваліфікованими викладачами з використанням якісних підручників та підходів вивчатимуть людину від будови нервової системи до особливостей формування особистості та різноманіття проявів її поведінки в спільнотах;
  Програма поєднує вивчення сучасних психологічних теорій, розвиток навичок проведення досліджень у галузі психології особистості, поведінки споживачів, клінічної, політичної та організаційної психології з опануванням навичок практичної роботи;

Валерія Палій

Академічна директорка програм з психології

Illustration
  icon
  Викладачі мають вузьку дослідницьку експертизу в темах викладання або реальний практичний досвід;
  icon
  Значна увага в програмі приділяється стажуванню, яке починається з другого року навчання і дає змогу закріпити отримані знання на практичному досвіді;
  icon
  Базами стажувань програми є маркетингові агенції, сучасні школи, приватні психологічні центри, клініки, hr-департаменти великих компаній;
  icon
  Якщо ви хочете розвиватися в галузі психології, то для більшості позицій, відповідно до законодавства і вимог ринку праці, важливо мати підготовку бакалавра з психології та закінчити спеціалізовану магістратуру відповідно до сфери ваших інтересів. Розвиток у суміжних чи міждисциплінарних сферах може обмежуватися підготовкою бакалавра психології.

Освітня програма отримала європейський сертифікат EuroPsy, що в майбутньому полегшує академічну мобільність для студентів, а також визнання дипломів у країнах, де діє ця система.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● відрізняти наукове знання, базоване на дослідженнях, від псевдонауки;● добре орієнтуватися в основних законах, теоріях і наукових школах психології;● проводити наукові дослідження;● конструювати психологічні тести та проводити психологічну діагностику;● проводити індивідуальне та групове психологічне консультування;● розробляти та проводити тренінги;● займатися профорієнтацією та професійним підбором;● консультувати організації та персонал; ● вміти працювати в команді;● проявляти лідерські навички:● володіти культурою дебатування, презентування та пітчингу ідей;● критично мислити, толерантно ставитись до оточення; ● бути асертивними та креативними.

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● hr-спеціалістами;● фахівцями з маркетингових досліджень;● організаційними психологами;● тренерами та груповими фасилітаторами;● психологами-консультантами (після магістратури);● шкільними та дитячими психологами (після магістратури);● нейро- і корекційними психологами (після магістратури);● клінічними психологами у закладах охорони здоров'я (після спеціалізованої магістратури);● науковими співробітниками (після / під час магістратури і докторантури).

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.

icon

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається переважно англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration

Початок навчання

Вересень 2024 року

Вартість

10,000 грн / місяць400,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати під час вступу? 

  Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

 • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

  Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.