ПСИХОЛОГІЯ

Про програму

  Студенти цієї програми отримають класичну бакалаврську фахову підготовку, яка відповідає вимогам мінімального європейського освітнього стандарту з психології;
  Бакалаври-психологи разом із кваліфікованими викладачами з використанням якісних підручників та підходів вивчатимуть людину від будови нервової системи до особливостей формування особистості та різноманіття проявів її поведінки в спільнотах;
  Програма поєднує вивчення сучасних психологічних теорій, розвиток навичок проведення досліджень у галузі психології особистості, поведінки споживачів, клінічної, політичної та організаційної психології з опануванням навичок практичної роботи;

Валерія Палій, академічна директорка програм з психології

Illustration
  icon
  Викладачі мають вузьку дослідницьку експертизу в темах викладання або реальний практичний досвід;
  icon
  Значна увага в програмі приділяється стажуванню, яке починається з другого року навчання і дає змогу закріпити отримані знання на практичному досвіді;
  icon
  Базами стажувань програми є маркетингові агенції, сучасні школи, приватні психологічні центри, клініки, hr-департаменти великих компаній;
  icon
  Якщо ви хочете розвиватися в галузі психології, то для більшості позицій, відповідно до законодавства і вимог ринку праці, важливо мати підготовку бакалавра з психології та закінчити спеціалізовану магістратуру відповідно до сфери ваших інтересів. Розвиток у суміжних чи міждисциплінарних сферах може обмежуватися підготовкою бакалавра психології.

Освітня програма отримала європейський сертифікат EuroPsy, що в майбутньому полегшує академічну мобільність для студентів, а також визнання дипломів у країнах, де діє ця система.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● відрізняти наукове знання, базоване на дослідженнях, від псевдонауки● добре орієнтуватися в основних законах, теоріях і наукових школах психології● проводити наукові дослідження● конструювати психологічні тести та проводити психологічну діагностику● проводити індивідуальне та групове психологічне консультування● розробляти та проводити тренінги● займатися профорієнтацією та професійним підбором● консультувати організації та персонал● вміти працювати в команді● проявляти лідерські навички● володіти культурою дебатування, презентування та пітчингу ідей● критично мислити, толерантно ставитись до оточення● бути асертивними та креативними

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● hr-спеціалістами● фахівцями з маркетингових досліджень● організаційними психологами● тренерами та груповими фасилітаторами● психологами-консультантами (після магістратури)● шкільними та дитячими психологами (після магістратури)● нейро- і корекційними психологами (після магістратури)● клінічними психологами у закладах охорони здоров'я (після спеціалізованої магістратури)● науковими співробітниками (після / під час магістратури і докторантури)

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Викладачі

Illustration

Тіна Полек

ㅤКандидат історичних наук, співзасновниця ГО “Центр прикладної антропології”, членкиня Європейської асоціації соціальних антропологів та Української асоціації усної історії. Має понад 15 років досвіду академічних і практичних антропологічних досліджень. Працювала в наукових установах, у бізнесі та громадському секторі. Дослідницькі інтереси стосуються прикладної антропології, міської антропології та антропології війни. З 2022 року співпрацює з ГО “Принцип” над дослідженнями потреб ветеранів та їхніх родин. Активно працює над популяризацією антропології, створює онлайн-курси, читає публічні лекції, є засновницею першого українського антропологічного телеграм-каналу “Антропологинька”.

Illustration

Сергій Данилов

ㅤВипускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має ступінь кандидата біологічних наук (спеціальність нейрофізіологія). Має понад двадцятирічний досвід у наукових дослідженнях, викладанні, наставництві та управлінні інноваційними технічними стартапами. Спеціалізується на нейромаркетингу, психофізіології, освітніх та медико-психологічних технологіях. Науковець та викладач у галузі нейрофізіології та поведінкових наук. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

Illustration

Поліна Хрульова

ㅤЗдобула ступінь магістра математики та філософії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Аспірантка Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України відділення соціальної філософії. Працювала над дисертацією з теми “Дискурс суспільних чеснот у становленні деліберативної демократії”. Має багаторічний досвід викладання індивідуально, у малих групах та у великих школах. Займалася розробкою освітніх відео для школярів. Закінчує 2 ступінь навчання на курсі “Теорія та практика гештальт-терапії” від Національної асоціації гештальт-терапевтів України. Авторка та лекторка курсу “Вступ до математики для психологів” у KSE. 

Illustration

Ольга Кривітченко

ㅤДокторантка філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Старша викладачка в НУОЗ ім. П.Л. Шупика, де викладає філософські дисципліни для студентів-медиків. В минулому лекторка вступного курсу з філософії для студентів дворічних програм в KAMA. Отримала сертифікат з курсу «Молекулярна та клітинна нейрофізіологія» Тюбінгенського університету спільно з КАУ. Коло наукових інтересів - філософія свідомості, епістемологія, методологія науки, коґнітивістика та нейрофізіологія. Також працює закупівельницею в БО «Фонд Сергія Притули», до цього працювала координаторкою мілітарного напряму в ГО «Зграя ЮА».Крім наукової, викладацької та волонтерської діяльності, працювала шоуранеркою наукпоп та соціальних програм в онлайн-медіа bit.ua, кінокритикинею на міжнародних фестивалях в Каннах та Берліні, координаторкою пресслужби Одеського міжнародного кінофестивалю.

Illustration

Олексій Ляшенко

ㅤКандидат психологічних наук, доцент, член Національної психологічної асоціації. Отримав освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Маючи досвід викладання більше 14 років, основний акцент робить на вмінні мотивувати та залучати студентів до наукової та практичної діяльності. З 2011 року він активно займається практичною психологічною діяльністю, надаючи індивідуальні та групові консультації, проводячи психологічні тренінги. З 2020 активно долучився до проектів з підтримки населення у кризових ситуаціях як кризовий консультант. Його основні дослідницькі інтереси сфокусовані на вивченні проблем психологічної рівності у міжособистісних взаєминах та становленні професійної ідентичності у майбутніх психологів.

Illustration

Надія Дятел

ㅤВипускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр психології. Поєднує індивідуальне психологічне консультування з науковою роботою в сфері медіапсихології. Є співавторкою навчальних курсів з медіапсихології та кіберпсихології, популяризаторкою програм розвитку критичного мислення та безпеки у медіапросторі, зокрема, в якості керівниці секцій “Кіберпсихологія” та згодом “Психологія” Київської Малої академії наук учнівської молоді. Понад 9 років займається психодіагностикою, є експерткою з психологічного кваліфоцінювання при відборах до правоохоронних органів (НАБУ, САП), брала участь у формуванні кадрового резерву НБУ, займалась розробкою тренінгів по роботі з викривачами корупції для НАЗК. Єдина в Україні сертифікована тренерка з тесту ММРІ-2. З 2022 року координаторкою Національної психологічної асоціації.

Illustration

Марина Дворник

ㅤМає науковий ступінь кандидата психологічних наук, вчене звання старшого дослідника. Лауреатка Премії Президента України для молодих учених (2021), стипендіатка Кабінету Міністрів України (2018-2020) за дослідження електронних інтервенцій психологічного супроводу й реабілітації особистості. Завідувачка відділу соціальної психології особистості Інституту соціальної та політичної психології НАПН України. Аккредитована гештальт-терапевтка, ведуча терапевтичних груп. Членкиня психологічних асоціацій НПА, НАГТУ.

Illustration

Дмитро Яровий

ㅤДоцент, кандидат психологічних наук, запрошений дослідник в Інституті європейських, російських та євразійських досліджень (IERES) Університету Джорджа Вашингтона, та викладач за сумісництвом Університету Вітовта Великого (Литва). Працював керівником міжнародних комунікацій в Міністерстві фінансів, у 2017-2022 очолював програму професіоналізації для державних службовців "Управління публічними фінансами" в KSE.

Illustration

Валерія Палій

ㅤВипускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має ступінь кандидата психологічних наук (спеціальність клінічна психологія). Має досвід викладання, досліджень, практичного психологічного консультування, розробки психологічних тестів та управління міжнародними командами для реалізації різних психологічних ініціатив. Співавторка освітніх курсів з тем психічного здоров’ та психології для фахівців різних професій.ㅤЗ 2020-2024 року обіймала посаду президентки Національної психологічної асоціації найбільшого фахового об’єднання психологів в Україні. Співзасновниця Лінії психологічної допомоги НПА, яка безкоштовно працює в Україні та закордоном. Має президентську відзнаку за значний внесок в розвиток психології від Американської психологічної асоціації. Тримачка Європейського сертифіката з психології EuroPsy.

Illustration

Буцикін Єгор

ㅤВипускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має ступінь кандидата філософських наук (філософська антропологія та філософія культури) та ступінь магістра психології. Спеціалізується на дослідженнях у царинах філософії психології та психотерапії, історії та теорії психоаналітичної психології, гуманістичної психології, феноменології та екзистенціальної психотерапії. Асоційований редактор «Українського психоаналітичного журналу», ініційованого Дивізіоном «Психоаналітична психологія і психотерапія» ГС Національна психологічна асоціація, перекладач фахових наукових текстів.  

Illustration

Андрій Чернінський

ㅤКандидат біологічних наук, старший дослідник. Старший науковий співробітник відділу фізико-хімічної біології клітинних мембран та завідувач відділу наукової інформації Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. Досліджує зв'язок активності мозку та поведінки лабораторних тварин, а також перспективні способи корекції неврологічних хвороб. Автор шкільних підручників з біології та навчальних посібників для студентів університетів.

Illustration

Андрій Солонський

ㅤВиконує PhD в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” досліджуючи нейропсихологічні кореляти тривоги та депресії. Здобув подвійний ступінь магістра зі спеціалізацією у клінічній психології з основами психотерапії в Українському католицькому університеті та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. З 2018 року займається психологічним консультуванням, наразі здобуває психотерапевтичну освіту у напрямку психоаналізу в Українському психотерапевтичному університеті. Практикує дослідження користувацького досвіду (UXR) із застосуванням технології стеження за поглядом (eye-tracking). Senior Researcher в Anima.

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин студенти зможуть продовжувати вчитися на кампусі.

icon

Протягом першого курсу викладання відбувається українською мовою, а з другого курсу навчання відбувається переважно англійською мовою. Так зроблено для того, щоб усі студенти встигли довести свій рівень володіння англійською мовою до необхідного для навчання на англомовній програмі.

Illustration

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість10,000 грн / місяць400,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Вступ відбувається на основі результатів:● НМТ 2024 року з чотирьох конкурсних предметів,● або НМТ 2023 року з трьох конкурсних предметів,● або НМТ 2022 року з трьох конкурсних предметів,● або ЗНО 2021 року з трьох конкурсних предметів,З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 19 по 31 липня подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 

 • Які документи потрібно подати під час вступу? 

  Заява на вступ (формується у кабінеті вступника), а також військово-обліковий документ (для чоловіків). 

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. Протягом першого року у вас будуть пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня та комфортно навчатися англійською надалі. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти НМТ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити. 

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Прикладна математика, Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - мінімальний бал НМТ з математики 150 балів. Психологія - мінімальний бал НМТ з математики 140 балів.Право - мінімальний бал НМТ з української мови 160 балів, загальний конкурсний бал має бути не нижче 150 балів.При цьому для вступу на бюджет на будь-яку програму, окрім Права, загальний конкурсний бал повинен бути не нижче, ніж 130 балів.

 • Який четвертий предмет НМТ ми радимо обирати?

  Для комфортного навчання на наших програмах ми радимо обирати такі сертифікати 4-им предметом НМТ:Бізнес-економіка, Економіка і великі дані, Право - англійська мова. Прикладна математика - фізика.Програмна інженерія та бізнес-аналіз, Штучний інтелект, Кібербезпека - англійська або фізика.Психологія - англійська або біологія.

 • Чи є у бакалаврських програм KSE акредитація?

  Оскільки наші бакалаврські програми запустилися тільки у 2021 році, ми отримаємо акредитацію перед випуском (4 курс). Акредитацію на перших роках програми недоцільно робити, оскільки потрібні студенти старших курсів та відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на перших роках. Проте магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо бакалаврські програми так, що впевнені – акредитація буде. На економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04