Як вступити на бакалаврат в KSE

  • icon

    Заповнити форму в KSE

    ЗаразВказати особисті дані та програму, на яку ви плануєте вступати, щоб ми могли вас провести по процесу вступної.

icon

Зареєструватися на НМТ

3 квітня – 3 травняПід час реєстрації потрібно вказати особисті дані, обрати бажане місто для тестування та третій предмет НМТ, а також завантажити скан-копії документів (паспорт, довідка з місця освіти, РНОКПП).Реєстрація за посиланням

icon

Скласти НМТ

5 – 23 червня● Інформацію про місце і час складання НМТ ви отримаєте за 10 днів до початку сесії. ● Усі 3 предмети складаються в один день, у вас буде 180 хвилин на вирішення усього тесту. ● Результати тестування будуть відомі одразу після його закінчення, ви зможете самостійно перевести їх за 200-бальною шкалою. ● Остаточний результат у форматі 200 балів з'явиться у вас в електронному кабінеті до 28 червня.

icon

Зареєструвати електронний кабінет

1 липняУ цьому кабінеті ви подаватимете заяву на вступ до KSE. Туди підтягнуться ваші результати НМТ та особисті дані. Для реєстрації потрібно буде ввести серію та номер документа про раніше здобуту освіту, а також PIN-код та рік отримання сертифіката НМТ/ЗНО (або паспорт, у разі відсутності сертифіката). Реєстрація за посиланням

icon

Подати заяву на вступ 

19 – 31 липня (18:00)Нарешті можна подати заяву в електронному кабінеті вступника на вступ до Київської школи економіки (на бюджетну або контрактну форму навчання). Ви можете подати максимум 5 заяв на бюджет та 20 заяв на контракт.

icon

Подати документи до KSE на бюджет

5 – 8 серпня (18:00)Отримали рекомендацію до зарахування? Наступний крок — подача документів (паспорт, документ про освіту та додаток, військовий квиток та заява на вступ) онлайн. Скануєте, підписуєте їх електронно та надсилаєте нам. Також вам потрібно буде підписати договір про навчання.

icon

Подати документи до KSE на контракт

9 – 30 серпняПодати документи (паспорт, документ про освіту та додаток, військовий квиток та заява на вступ) на контракт можна онлайн, підписавши їх електронно та надіславши нам. Також вам потрібно буде підписати договір про навчання.

icon

Стати студентом KSE та почати навчання

4 вересняВітаємо – тепер ви зможете розпочати навчання!

Телеграм-канал про вступ на бакалаврат

Як вступити на магістратуру в KSE

  • icon

    Заповнити форму в KSE

    ЗаразЗаповніть, будь ласка, цю форму, щоб ми могли вас провести по процесу вступної кампанії.

icon

Зареєструватися на ЄВІ та ЄФВВ/фаховий іспит

08 травня – 31 травняМи з радістю зареєструємо вас на вступні іспити. Для цього вам потрібно заповнити форму і прикріпити туди скановані копії документів. Ви дізнаєтесь про місце та час складання тестів до 18 червня в кабінеті учасника. Важливо! Вступники на основі диплому магістра можуть скласти співбесіду замість ЄВІ та фаховий іспит замість ЄФВВ. Реєстрація на ці іспити відбудеться в липні.

icon

Зареєструвати електронний кабінет вступника

1 липняРеєстрація відбувається на сайті. Для цього вам потрібно вказати дані документів — екзаменаційного листка для реєстрації на іспити, диплому, документа, що посвідчує особу. У цьому кабінеті ви зможете згодом подати заяву на вступ до KSE. Туди також підтягнуться результати вступних іспитів.

icon

Скласти вступні іспити (ЄВІ та ЄФВВ/фаховий іспит)

23 червня – 21 липняВступні іспити на магістратуру можна буде скласти в спеціальних пунктах тестування. Ви дізнаєтесь результати до 24 липня в кабінеті учасника. Важливо! Вступники на основі диплому магістра можуть скласти співбесіду замість ЄВІ та фаховий іспит замість ЄФВВ. Скласти ці іспити в KSE ви зможете з 17 по 28 липня (онлайн).

icon

Подати заяву на вступ 

31 липня – 21 серпня (до 18:00)Подати заяву на вступ до Київської школи економіки у електронному кабінеті вступника на бюджетну або контрактну форму навчання (максимум 5 заяв на бюджет та 20 заяв на контракт). Для вступу на бюджет або для переведення на такі місця потрібно набрати не менше ніж 130 балів.

icon

Подати документи до KSE на бюджет

до 29 серпня (18:00)Отримали рекомендацію до зарахування? Мерщій подавайте документи! Це можна зробити онлайн – зробити скани (документ, що посвідчує особу, диплом, ІПН та військовий документ (для військовозобов’язаних), заява), підписати їх електронно та надіслати нам. Після цього ви зможете підписати договір про навчання (теж електронно!).

icon

Подати документи до KSE на контракт

до 3 вересня Отримали рекомендацію до зарахування? Мерщій подавайте документи! Це можна зробити онлайн – зробити скани (документ, що посвідчує особу, диплом, ІПН та військовий документ (для військовозобов’язаних), заява), підписати їх електронно та надіслати нам. Після цього ви зможете підписати договір про навчання (теж електронно!).

icon

Стати студентом KSE та почати навчання

4 вересняВітаємо – тепер ви зможете розпочати навчання!

Телеграм-канал про вступ на магістратуру

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми з радістю проконсультуємо вас.

                  Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності