Економіка бізнесу та фінансів

Про програму

Професійна програма орієнтована на людей, які хочуть розвивати свою кар’єру, маючи необхідні знання з прикладної економіки, фінансів та кількісних методів, а також аналітичні навички, необхідні сучасному бізнесу. 

    Після отримання ґрунтовних знань у першому півріччі студенти можуть обрати спеціалізацію за двома напрямками: фінансовий та інвестиційний аналіз і бізнес-аналітика (великі дані). 
    Майже всі наші викладачі здобули науковий ступінь PhD в іноземних університетах, мають багато публікацій у спеціалізованих реферованих журналах, виступають на конференціях та постійно підвищують свою кваліфікацію. 
    На програмі також викладають гостьові викладачі з іноземних університетів та фахівці з бізнесу. 

Олена Беседіна, Академічна директорка магістерських економічних програм в Київській школі економіки.

Завдяки потужній спільноті випускників наші студенти мають можливість проходити стажування і продовжувати кар’єрне зростання в українських та міжнародних компаніях і корпораціях.

ВИ НАВЧИТЕСЯ: 

● виконувати прикладний фінансовий та інвестиційний аналіз● використовувати інструментарій бізнес-аналітика● фахово аналізувати галузі економіки та ринки● здійснювати кількісний аналіз даних та їх візуалізацію● ефективно комунікувати та презентувати результати аналізу● засновувати та розвивати власні проєкти

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● фахівцями у фінансових та інвестиційних установах і корпораціях● фахівцями консалтингових компаній та фінтеху● бізнес-аналітиками у різних галузях економіки України та за кордоном● бізнес-консультантами підприємств і компаній

МОВА НАВЧАННЯ

Навчання на програмі відбувається англійською мовою.
Рекомендований рівень володіння англійською — B2 (B1). Протягом навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Заняття онлайн відбуваються ввечері щотижня з 18:30 по 21:30, 3 дні на тиждень. Заняття на кампусі відбуваються згідно розкладу в будній день, ввечері та у суботу щотижня в денний час.
Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти безперешкодно продовжують вчитися.

Подвійний диплом

Студенти KSE, одночасно із дипломом державного зразка, мають можливість отримати ступінь магістра від Університету Г’юстона (США). Наші магістерські програми з економіки є міжнародно визнаними та відповідають вимогам американських університетів.

Завдяки міжнародним донорам студенти KSE отримають знижку 90% від вартості навчання

Illustration

Викладачі

Illustration

Максим Обрізан

Викладач економіки KSE, доцент. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в The University of Iowa (США). Як консультант, брав участь у низці проектів Світового банку, USAID та Economist Intelligence Unit як в Україні, так і за кордоном. Останнім часом разом із викладанням працює дослідником секретаріату Ради ВООЗ з економіки здоров’я для всіх. Опублікував 19 статей в журналах, що індексуються в SCOPUS із 595 цитуваннями, має h-індекс 10. Є редактором RePEc New Economic Papers з Економіки перехідного періоду та постійним рецензентом наукових статей для міжнародних видань.

Illustration

Олеся Верченко

Академічна директорка магістерських програм "Бізнес та фінансова економіка" та "Економічний аналіз" в KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в The University of Virginia (USA) та ступінь магістра банківської справи та фінансів в Université de Lausanne (Switzerland). Має понад 20-річний досвід викладання та прикладної дослідницької роботи у сфері фінансових ринків та монетарної економіки.

Illustration

Павло Прокопович

Викладач економіки KSE, професор. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в University of Michigan (USA) та ступінь кандидата фізико-математичних наук. У 2021 році був обраний членом міжнародного Наукового товариства з питань розвитку економічної теорії. Є членом редколегії журналів Економічна Теорія та Бюлетень Економічної Теорії (Спрінгер, Німеччина). У 2017-19 роках Павло був членом Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Illustration

Олег Нівʼєвський

Декан факультету магістерських економічних студій, доцент. Доктор наук, отримав науковий ступінь PhD з аграрної економіки та прикладної статистики в University of Göttingen (Німеччина). Є засновником Центру досліджень продовольства та землекористування KSE та співорганізатором першого на пострадянському просторі семінару Європейської асоціації аграрних економістів (155-й семінар EAAE) в Києві в 2016 році. Має більш ніж 18-річний міжнародний досвід з прикладних досліджень та консалтингу з агропродовольчих ринків та політики, транспортної економіки. Брав активну участь в аналітичній підтримці та просуванні ряду важливих реформ в Україні, зокрема у всеохоплюючій земельній реформі та запровадженні повноцінного ринку земель сільгосппризначення. Має досвід роботи в таких країнах (крім України), як Німеччина, Казахстан, Киргизстан, Уганда, Танзанія, Нігерія, Гана, та Білорусь.

Illustration

Соломія Шпак

Викладачка публічного управління KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з публічної політики в George Mason University (USA). Статті її авторства були опубліковані в рецензованих журналах, таких як Quarterly Journal of Political Science, Journal of Comparative Economics і Comparative Economic Studies. Отримала нагороду The American Association for Ukrainian Studies (AAUS) за найкращу наукову статтю 2021 року: "The Oligarch Vanishes: Defensive Ownership, Property Rights, and Political Connections". Є економістом-дослідником Департаменту фінансової стабільності Національного банку України. Соломія працювала консультантом у Світовому банку та Міжнародному дослідницькому інституті продовольчої політики. Також є дослідником в George Mason University та викладає економіку праці на економічному факультеті University of Maryland, College Park (USA), де вона обіймає посаду запрошеного доцента.

Illustration

Ольга Купець

Викладачка економіки KSE, доцентка. Кандидатка економічних наук. Є позаштатним консультантом Світового банку впродовж тривалого часу. Працювала експертом у низці міжнародних організацій, зокрема у Міжнародній організації праці, ЮНІСЕФ, Європейському фонді освіти, Фонді ERSTE, Європейському університеті та АМР США. Працювала в університетах та дослідницьких центрах у Великобританії, Німеччині, Італії та Японії під час дослідницьких кількамісячних візитів.

ВІДГУКИ ВИПУСНИКІВ ПРОГРАМИ

Illustration

Коли я вступав до KSE, однією з основних цілей було долучитися до спільноти, познайомитися із більшою кількістю талановитих та вмотивованих однолітків. Я чув про існування цього університету, ще коли навчався в школі. А вже на другому-третьому курсі бакалаврату брав участь у олімпіадах та інших подіях KSE. Відповідь, чому я хотів навчатись тут, проста: Школа – це найкраще місце, щоб отримати якісну економічну освіту в Україні.
Зараз я знаходжуся та працюю за кордоном. Навчання англійською в KSE дуже допомогло подолати мовний бар’єр і комфортно почуватися, спілкуючись на роботі англійською. А наявність подвійного диплому – у працевлаштуванні.

Ігор Багрінцев, healthtech venture builder у компанії NLC, випускник програми «Економіка бізнесу та фінансів».

Illustration

Для мене KSE стало одним з вирішальних факторів для старту мого нового кар’єрного шляху в консалтингу. До вступу в KSE я мала диплом бакалавра міжнародного права, працювала в юридичній фірмі і навіть подумати не могла, що колись подаватимусь на вакансії в консалтингу та інвестиційному банкінгу (а на той момент математика в мене м’яко кажучи просідала).
KSE мені неймовірно допомогла в прокачці hard skills. Але крім цього, в моєму кар’єрному розвитку важливу роль відіграла спільнота, що виросла навколо KSE. Адже люди, з якими і у яких я навчалася, і просто мала змогу познайомитися під час навчання, дуже допомогли прокачати мої soft skills і стати тим, ким я є зараз.

Ангеліна Данилейко, бізнес-аналітик в глобальній консалтинговій компанії Delta Partners, випускниця програми «Економіка бізнесу та фінансів».

Illustration

Київська школа економіки як освітня інституція і спільнота викладачів, випускників та студентів стала чудовим доповненням і продовженням моєї вищої освіти. Я отримав цілісний та якісний «upgrade» моїх академічних знань, професійних технічних навичок та нетворку в різних індустріях: від IT до корпоративних фінансів.

Валерій Кулалаєв, бізнес-аналітик в глобальній консалтинговій компанії Delta Partners, випускник програми «Економіка бізнесу та фінансів».

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість15,700 грн / місяць242,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

  • Як вступити до KSE?

    Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програми "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів", "Публічна політика та врядування", "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Соціальна психологія" відбувається за результатами ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року.З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
    Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" відбувається за результатами ЄВІ* та фахового іспиту у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, з 1 по 27 липня подати заяву на участь у фаховому іспиті, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
    *Під час вступу на основі ступеня магістра для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступники на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови.

  • Як подати документи до KSE? 

    Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердити вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.

  • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

    Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

  • Як потрапити на бюджет?

    Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. 

  • Чи є у KSE гуртожиток?

    У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку.

    Колівінг оплачується окремо від навчання, для студентів контрактної форми навчання щомісячна плата за проживання варіюється від 5 000 грн.
    Для студентів, які навчаються за грантовою програмою та бюджетною формою навчання надається стипендія у розмірі 3 000 грн на проживання в колівінгу.

  • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

    Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

  • Чи можна перевступити з іншого університету?

    Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

  • Який прохідний бал на навчання у KSE?

    Пороговий конкурсний бал – 140. 

  • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

    Наші магістерські програми, "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів" та "Публічна політика та врядування", акредитовані і зараз ми будуємо нові програми – "Урбаністику та повоєнну відбудову, Дослідження пам’яті та публічну історію, а також Соціальну психологію так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році. У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04