Економічний аналіз

Про програму

Магістратура KSE з економічного аналізу розрахована на 22 місяці і готує студентів до успішних кар'єр економічних аналітиків, дослідників даних та аналітиків економічних політик як в Україні так і за кордоном, у приватному та державному секторах. Деякі з наших випускників також продовжують навчання в аспірантурі та обирають кар'єру науковця.

  Програма забезпечить студентів навичками економічного моделювання та розуміння вигод його використання;
  Аналізу (великих) даних;
  Практичного використання економетричного моделювання, побудови аналітичних історій та ефективної комунікації результатів економічних досліджень.
Illustration

МОВА НАВЧАННЯ

Навчання на програмі відбувається англійською мовою.
Рекомендований рівень володіння англійською — B2 (B1). Протягом навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Заняття онлайн відбуваються ввечері щотижня з 18:30 по 21:30, 3 дні на тиждень. Заняття на кампусі відбуваються у суботу щотижня в денний час.
Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти безперешкодно продовжують вчитися.

Подвійний диплом

Студенти KSE, одночасно із дипломом державного зразка, мають можливість отримати ступінь магістра від Університету Г’юстона (США). Наші магістерські програми з економіки є міжнародно визнаними та відповідають вимогам американських університетів.

Завдяки міжнародним донорам студенти KSE отримають знижку 90% від вартості навчання

Illustration

Викладачі

Illustration

Тимофій Брік

Ректор KSE. Отримав науковий ступінь PhD з соціології в University Charles III of Madrid (Spain). Кращий молодий соціолог України 2018 року. Весною 2023 був запрошений як професор з міжнародних досліджень у Northwestern University. Також був гостьовим дослідником London School of Economics and Political Science. Разом з головою департаменту соціальної політики Лусіндою Платт він виграв грант на дослідження потреб серед українських вимушених переселенців. З 2021-го Тимофій Брік є національним координатором опитування European Social Survey (ESS), яке проводиться в більшості країн Європи. Крім цього він є головою наглядової ради аналітичного центру Cedos, входить в дорадчу раду проекту «Продавці рейтингів» Texty.org, редколегію журналу Social Forces а також в дорадчу раду дослідницької компанії Gradus. 

Illustration

Максим Обрізан

Викладач економіки KSE, доцент. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в The University of Iowa (США). Як консультант, брав участь у низці проектів Світового банку, USAID та Economist Intelligence Unit як в Україні, так і за кордоном. Останнім часом разом із викладанням працює дослідником секретаріату Ради ВООЗ з економіки здоров’я для всіх. Опублікував 19 статей в журналах, що індексуються в SCOPUS із 595 цитуваннями, має h-індекс 10. Є редактором RePEc New Economic Papers з Економіки перехідного періоду та постійним рецензентом наукових статей для міжнародних видань.

Illustration

Олеся Верченко

Академічна директорка магістерських програм "Бізнес та фінансова економіка" та "Економічний аналіз" в KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в The University of Virginia (USA) та ступінь магістра банківської справи та фінансів в Université de Lausanne (Switzerland). Має понад 20-річний досвід викладання та прикладної дослідницької роботи у сфері фінансових ринків та монетарної економіки.

Illustration

Павло Прокопович

Викладач економіки KSE, професор. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в University of Michigan (USA) та ступінь кандидата фізико-математичних наук. У 2021 році був обраний членом міжнародного Наукового товариства з питань розвитку економічної теорії. Є членом редколегії журналів Економічна Теорія та Бюлетень Економічної Теорії (Спрінгер, Німеччина). У 2017-19 роках Павло був членом Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Illustration

Олег Нівʼєвський

Декан факультету магістерських економічних студій, доцент. Доктор наук, отримав науковий ступінь PhD з аграрної економіки та прикладної статистики в University of Göttingen (Німеччина). Є засновником Центру досліджень продовольства та землекористування KSE та співорганізатором першого на пострадянському просторі семінару Європейської асоціації аграрних економістів (155-й семінар EAAE) в Києві в 2016 році. Має більш ніж 18-річний міжнародний досвід з прикладних досліджень та консалтингу з агропродовольчих ринків та політики, транспортної економіки. Брав активну участь в аналітичній підтримці та просуванні ряду важливих реформ в Україні, зокрема у всеохоплюючій земельній реформі та запровадженні повноцінного ринку земель сільгосппризначення. Має досвід роботи в таких країнах (крім України), як Німеччина, Казахстан, Киргизстан, Уганда, Танзанія, Нігерія, Гана, та Білорусь.

Illustration

Соломія Шпак

Викладачка публічного управління KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з публічної політики в George Mason University (USA). Статті її авторства були опубліковані в рецензованих журналах, таких як Quarterly Journal of Political Science, Journal of Comparative Economics і Comparative Economic Studies. Отримала нагороду The American Association for Ukrainian Studies (AAUS) за найкращу наукову статтю 2021 року: "The Oligarch Vanishes: Defensive Ownership, Property Rights, and Political Connections". Є економістом-дослідником Департаменту фінансової стабільності Національного банку України. Соломія працювала консультантом у Світовому банку та Міжнародному дослідницькому інституті продовольчої політики. Також є дослідником в George Mason University та викладає економіку праці на економічному факультеті University of Maryland, College Park (USA), де вона обіймає посаду запрошеного доцента.

Illustration

Сергій Кияшко

Викладач економіки KSE. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в Princeton University (USA). Його статті опубліковані в рецензованих журналах: The Journal of the European Economic Association та the Journal of Money, Credit, and Banking. Princeton University, 2012 to 2018. Автор дослідження "Optimal Time Consistent Government Debt Maturity, Fiscal Policy, and Default".

Illustration

Ольга Купець

Викладачка економіки KSE, доцентка. Кандидатка економічних наук. Є позаштатним консультантом Світового банку впродовж тривалого часу. Працювала експертом у низці міжнародних організацій, зокрема у Міжнародній організації праці, ЮНІСЕФ, Європейському фонді освіти, Фонді ERSTE, Європейському університеті та АМР США. Працювала в університетах та дослідницьких центрах у Великобританії, Німеччині, Італії та Японії під час дослідницьких кількамісячних візитів.

Illustration

Міхнеа Константінеску 

Викладач економіки KSE. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в University of Zurich (Switzerland). Разом із викладанням працює на посаді менеджера відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізуу Національного банку України.

Illustration

Ігор Лівшиць

Професор економіки в KSE. Професор економіки Університету Західного Онтаріо. Здобув ступінь Ph.D. з економіки в Університеті Міннесоти, економічний радник та економіст. Ігор спеціалізується на питаннях споживчого боргу та банкрутства, політичної економії та людського капіталу. Його дослідження представлені на численних міжнародних конференціях та семінарах в університетах і центральних банках, а також опубліковані в American Economic Review, American Economic Journal Macroeconomics, Journal of Economic Theory, Journal of Monetary Economics та Economics Letters.

Відгуки випусників програми

Illustration

Завдяки навчанню в KSE я зміг пройти вдале стажування в НБУ, на якому застосував моделі, які вивчив буквально трьома місяцями раніше. І вже зараз на посаді економіста Департаменту фінансової стабільності НБУ застосовую ці знання щоденно.
З перших днів на новому місці роботи мені допомогла адаптуватись спільнота KSE. Як виявилось, у моєму відділі уже працює двоє випускників Школи.

Данило Красовицький, економіст Департаменту фінансової стабільності Національного Банку України, випускник програми «Економічний аналіз».

Illustration

Моя перша робота в ІТ далась мені дуже просто, адже мене одразу рекомендували як сильного аналітика та спілкувались з великою довірою, знаючи як успішного випускника Київської школи економіки. Надалі в роботі мені дуже знадобились здобуті знання з аналізу даних та фінансового аналізу, а також високі презентаційні і комунікаційні навички, набуті в KSE.

Євген Бухінченко, Product Team Lead в ІТ-компанії Welltech, випускник програми «Економічний аналіз».

Початок навчання

Вересень 2024 року

Вартість

11,000 грн / місяць220,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Для вступників на основі диплому бакалавра вступ відбувається за результатами ЄВІ та ЄФВВ. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 31 липня по 21 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно).

  Для вступників на основі диплому магістра вступ відбувається або за результатами ЄВІ та ЄФВВ, або за результатами внутрішніх іспитів у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 31 липня по 21 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно).
   

 • Як подати заяву на вступ з дипломом магістра (якщо складали внутрішні іспити)?

  Щоб подати заяву, перегляньте відео або слідуйте покроковій інструкції 

 • Як подати документи до KSE? 

  Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердіти вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. Бюджетні місця є на таких програмах:● Економіка бізнесу та фінансів – 5 місць. ● Публічна політика та врядування – 5 місць.● Урбаністика – 5 місць. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані недалеко від будівлі KSE університету або в центрі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-3 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

  Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий конкурсний бал – 140. 

 • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

  Наші магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо нові програми – Урбаністику та повоєнну відбудову, Дослідження пам’яті та публічну історію, а також Соціальну психологію так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році.
  У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.