Економічний аналіз

Про програму

Ця флагманська програма KSE з 1996 року готує сучасних фахівців з економічного аналізу. Протягом навчання студенти мають змогу вивчати широке коло економічних дисциплін, опановуючи, зокрема, навички з економічного та економетричного моделювання, аналізу даних, а також проведення наукових і прикладних досліджень у галузі економіки та економічної політики. 

    Майже всі наші викладачі здобули науковий ступінь PhD в іноземних університетах, мають багато публікацій у спеціалізованих реферованих журналах, виступають на конференціях та постійно підвищують свою кваліфікацію. На програмі також викладають гостьові викладачі з іноземних університетів.
    Завдяки потужній спільноті випускників наші студенти мають можливість проходити стажування і продовжувати кар’єрне зростання в українських та міжнародних організаціях і компаніях.  
    Випускники програми мають змогу здобувати освіту в провідних закордонних університетах для отримання ступеня PhD з економіки або сумісних дисциплін (державна політика, фінанси).

Олена Беседіна, Академічна директорка магістерських економічних програм в Київській школі економіки.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

• моделювати та аналізувати економічні явища на мікро- та макрорівнях;
• здійснювати аналіз на основі економічних та економетричних моделей та
• ефективно комунікувати результати економічного аналізу;
• виконувати кількісний аналіз (великих) даних та їх візуалізацію;
• розробляти та оцінювати заходи економічної політики, зокрема, для відбудови України.

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

• експертами з розробки та аналізу економічної політики у державних органах влади (Національний банк України, Міністерство економіки, Міністерство фінансів);
• економістами у міжнародних організаціях (МВФ, Світовий банк, ЄБРР);
• аналітиками та дослідниками в аналітичних центрах (ЦЕС, ІЕД, CASE-Ukraine);
• науковцями (за умови продовження навчання в аспірантурі);
• консультантами у міжнародних консалтингових компаніях;
• незалежними консультантами у приватному секторі.

МОВА НАВЧАННЯ

Навчання на програмі відбувається англійською мовою.
Рекомендований рівень володіння англійською — B2 (B1). Протягом навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.


ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Заняття онлайн відбуваються ввечері щотижня з 18:30 по 21:30, 3 дні на тиждень. Заняття на кампусі відбуваються у суботу щотижня в денний час.

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти безперешкодно продовжують вчитися.

Подвійний диплом

Студенти KSE, одночасно із дипломом державного зразка, мають можливість отримати ступінь магістра від Університету Г’юстона (США). Наші магістерські програми з економіки є міжнародно визнаними та відповідають вимогам американських університетів.

Завдяки міжнародним донорам студенти KSE отримають знижку 90% від вартості навчання

Illustration

Викладачі

Illustration

Максим Обрізан

Викладач економіки KSE, доцент. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в The University of Iowa (США). Як консультант, брав участь у низці проектів Світового банку, USAID та Economist Intelligence Unit як в Україні, так і за кордоном. Останнім часом разом із викладанням працює дослідником секретаріату Ради ВООЗ з економіки здоров’я для всіх. Опублікував 19 статей в журналах, що індексуються в SCOPUS із 595 цитуваннями, має h-індекс 10. Є редактором RePEc New Economic Papers з Економіки перехідного періоду та постійним рецензентом наукових статей для міжнародних видань.

Illustration

Олеся Верченко

Академічна директорка магістерських програм "Бізнес та фінансова економіка" та "Економічний аналіз" в KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в The University of Virginia (USA) та ступінь магістра банківської справи та фінансів в Université de Lausanne (Switzerland). Має понад 20-річний досвід викладання та прикладної дослідницької роботи у сфері фінансових ринків та монетарної економіки.

Illustration

Ганна Вахітова

Викладачка економіки KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в University of Kentucky (USA). Викладає понад 16 років. Має понад 18 років досвіду з аналізу даних, оцінці впливу політик та тематичних досліджень для Світового банку, Міжнародної організації з міграції, Міжнародної організації праці, Європейського фонду освіти, Європейського Союзу (Горизонт 2020) та українського уряду.

Illustration

Олена Бєсєдіна

Академічна директорка магістерських економічних програм, а також викладачка курсу «Статистика та економетрика I» у KSE. Здобула ступінь PhD в Університеті Бокконі та ступінь магістра за спеціальністю «Державне управління та міжнародний розвиток» у Школі управління ім. Дж. Кеннеді Гарвардського університету. Також отримала Спільну стипендію Японії та Світового банку, яка була використана для фінансування її навчання в Школі управління ім. Дж. Кеннеді. Основну увагу зосереджує на дослідженнях у галузях міжнародної торгівлі, політичної економіки, а також економіки країн, що розвиваються. Є членом редколегії журналу Baltic Journal of Economics, а також Центру аналітики міжнародної торгівлі Trade+ KSE. Реалізувала низку проєктів: «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», («Supporting Transparent Land Governance in Ukraine»; World Bank), «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ), «Підвищення прозорості та ефективності державних закупівель в Україні шляхом співпраці з громадянським суспільством» (EBRD/PPF), «Non-tariff barriers, food safety and international food trade» (Research Council of Norway, Researcher), «Програма розвитку державно-приватного партнерства в Україні» (USAID), «The Political Economy of Labor Market Reform in Transition and Emerging Economies» (Volkswagen Foundation).Академічна директорка магістерських програм "Бізнес та фінансова економіка" та "Економічний аналіз" в KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з економіки в The University of Virginia (USA) та ступінь магістра банківської справи та фінансів в Université de Lausanne (Switzerland). Має понад 20-річний досвід викладання та прикладної дослідницької роботи у сфері фінансових ринків та монетарної економіки.

Illustration

Павло Прокопович

Викладач економіки KSE, професор. Отримав науковий ступінь PhD з економіки в University of Michigan (USA) та ступінь кандидата фізико-математичних наук. У 2021 році був обраний членом міжнародного Наукового товариства з питань розвитку економічної теорії. Є членом редколегії журналів Економічна Теорія та Бюлетень Економічної Теорії (Спрінгер, Німеччина). У 2017-19 роках Павло був членом Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Illustration

Олег Нівʼєвський

Декан факультету магістерських економічних студій, доцент. Доктор наук, отримав науковий ступінь PhD з аграрної економіки та прикладної статистики в University of Göttingen (Німеччина). Є засновником Центру досліджень продовольства та землекористування KSE та співорганізатором першого на пострадянському просторі семінару Європейської асоціації аграрних економістів (155-й семінар EAAE) в Києві в 2016 році. Має більш ніж 18-річний міжнародний досвід з прикладних досліджень та консалтингу з агропродовольчих ринків та політики, транспортної економіки. Брав активну участь в аналітичній підтримці та просуванні ряду важливих реформ в Україні, зокрема у всеохоплюючій земельній реформі та запровадженні повноцінного ринку земель сільгосппризначення. Має досвід роботи в таких країнах (крім України), як Німеччина, Казахстан, Киргизстан, Уганда, Танзанія, Нігерія, Гана, та Білорусь.

Illustration

Соломія Шпак

Викладачка публічного управління KSE, доцентка. Отримала науковий ступінь PhD з публічної політики в George Mason University (USA). Статті її авторства були опубліковані в рецензованих журналах, таких як Quarterly Journal of Political Science, Journal of Comparative Economics і Comparative Economic Studies. Отримала нагороду The American Association for Ukrainian Studies (AAUS) за найкращу наукову статтю 2021 року: "The Oligarch Vanishes: Defensive Ownership, Property Rights, and Political Connections". Є економістом-дослідником Департаменту фінансової стабільності Національного банку України. Соломія працювала консультантом у Світовому банку та Міжнародному дослідницькому інституті продовольчої політики. Також є дослідником в George Mason University та викладає економіку праці на економічному факультеті University of Maryland, College Park (USA), де вона обіймає посаду запрошеного доцента.

Illustration

Ольга Купець

Викладачка економіки KSE, доцентка. Кандидатка економічних наук. Є позаштатним консультантом Світового банку впродовж тривалого часу. Працювала експертом у низці міжнародних організацій, зокрема у Міжнародній організації праці, ЮНІСЕФ, Європейському фонді освіти, Фонді ERSTE, Європейському університеті та АМР США. Працювала в університетах та дослідницьких центрах у Великобританії, Німеччині, Італії та Японії під час дослідницьких кількамісячних візитів.

Відгуки випусників програми

Illustration

Завдяки навчанню в KSE я зміг пройти вдале стажування в НБУ, на якому застосував моделі, які вивчив буквально трьома місяцями раніше. І вже зараз на посаді економіста Департаменту фінансової стабільності НБУ застосовую ці знання щоденно.
З перших днів на новому місці роботи мені допомогла адаптуватись спільнота KSE. Як виявилось, у моєму відділі уже працює двоє випускників Школи.

Данило Красовицький, економіст Департаменту фінансової стабільності Національного Банку України, випускник програми «Економічний аналіз».

Illustration

Моя перша робота в ІТ далась мені дуже просто, адже мене одразу рекомендували як сильного аналітика та спілкувались з великою довірою, знаючи як успішного випускника Київської школи економіки. Надалі в роботі мені дуже знадобились здобуті знання з аналізу даних та фінансового аналізу, а також високі презентаційні і комунікаційні навички, набуті в KSE.

Євген Бухінченко, Product Team Lead в ІТ-компанії Welltech, випускник програми «Економічний аналіз».

Початок навчанняВересень 2024 року

Вартість11,000 грн / місяць220,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

  • Як вступити до KSE?

    Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програми "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів", "Публічна політика та врядування", "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Соціальна психологія" відбувається за результатами ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року.З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
    Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" відбувається за результатами ЄВІ* та фахового іспиту у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, з 1 по 27 липня подати заяву на участь у фаховому іспиті, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
    *Під час вступу на основі ступеня магістра для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступники на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови.

  • Як подати документи до KSE? 

    Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердіти вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.

  • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

    Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

  • Як потрапити на бюджет?

    Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. 

  • Чи є у KSE гуртожиток?

    У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири. Студенти живуть окремо, по кілька людей в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, санвузол та необхідну техніку.

    Колівінг оплачується окремо від навчання, для студентів контрактної форми навчання щомісячна плата за проживання варіюється від 5 000 грн.
    Для студентів, які навчаються за грантовою програмою та бюджетною формою навчання надається стипендія у розмірі 3 000 грн на проживання в колівінгу.

  • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

    Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

  • Чи можна перевступити з іншого університету?

    Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

  • Який прохідний бал на навчання у KSE?

    Пороговий конкурсний бал – 140. 

  • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

    Наші магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо нові програми Урбаністика та повоєнна відбудова, Дослідження пам’яті та публічна історія, Соціальна психологія так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році. У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.

Вступ +38 073 248 69 76

Загальні питання +38 050 396 30 04