Як подати заяву на вступ на основі диплому магістра

1. У кабінеті вступника знайдіть модуль «Подача заяв на вступ»2. Заповніть розділ «Параметри відбору конкурсних пропозицій»: 🔹Регіон – м.Київ🔹Заклад освіти – Приватна установа "Університет "Київська школа економіки"" (почніть вводити "школа")🔹 Освітній ступінь – Магістр🔹 Форма здобуття освіти – Денна3. Оберіть спеціальність відповідно до програми: 🔹Економіка бізнесу і фінансів, Економічний аналіз – 051 Економіка 🔹Урбаністика та повоєнна відбудова – 073 Менеджмент 🔹Публічна політика та врядування – 281 Публічне управління та адміністрування 🔹Соціальна психологія – 053 Психологія 🔹Дослідження пам’яті та публічна історія – 032 Історія та археологія

4. На всіх програмах Вам потрібно обрати небюджетну конкурсну пропозицію. (На програмах Економіка бізнесу і фінансів, Урбаністика та повоєнна відбудова, Публічна політика та врядування може бути 2 типи конкурсних пропозицій – відкрита та небюджетна. Вам потрібна небюджетна, оскільки вступники з дипломом магістра не можуть претендувати на держзамовлення.

Перегляньте деталі конкурсної пропозиції:

Illustration

🔹джерело фінансування буде обране автоматично – "претендую на участь у конкурсі виключно за кошти фізичних/юридичних осіб..."🔹тут не виставляються пріоритети

Illustration

🔹Зазначте, чи вчилися Ви раніше на бюджеті на магістратурі та переходьте до результатів вступних випробувань:

Illustration

🔹Внесіть текст мотиваційного листа
🔹Не обирайте сертифікати для вступних випробувань, ми самостійно внесемо Ваші результати у заяву. На програму Публічна політика та врядування потрібно обрати будь-який ЄФВВ, поставити "так" і подати заяву.

5. Уважно перевірте, чи все правильно, та підтвердіть подання заяви.

Illustration

6. Спочатку статус заяви буде "Зареєстровано в ЄДЕБО". Якщо Ви подолали поріг (конкурсний бал має бути 140), ми змінимо Ваш статус на "Допущено".

Illustration

Вдалося! Ви успішно подали заяву!