Соціальна психологія 

Про програму

Магістратура з соціальної психології для тих, хто хоче глибоко розбиратись в протиріччях та закономірностях всередині різних спільнот, для тих, хто хоче розуміти, передбачати та пояснювати не лише швидкі суспільні реакції, а довші часто невидимі зміни всередині цілих суспільств. 

  Студенти цієї програми вивчають класичні та сучасні теорії і концепції, які стоять за суспільними взаємодіями та постійно використовують сучасні інструменти збору та аналізу даних для роботи з цими теоріями на практиці;
  Ця програма відрізняється від інших подібних в Україні тим, що збудована на західному підході до магістерських програм – навчання професіонала через дослідження;
  Основний фокус програми лежить на тому, щоб студенти мали можливість вивчати науку і отримувати прикладні знання, які допоможуть їм бути ефективними практиками і вирішувати складні соціально-психологічні завдання, які сьогодні постають у нашому суспільстві: імплементація реформ та робота з громадами, комунікація та супровід складних соціальних процесів та глобальних ініціатив, повернення тих, хто виїхав за кордон, робота на деокупованих територіях, розв’язання зовнішніх та внутрішніх суспільних конфліктів тощо.
Illustration

МОВА НАВЧАННЯ

Навчання на програмі відбувається переважно українською мовою. Утім, більшість літератури англомовна, оскільки програма передбачає вивчення новітніх академічних трендів. Заняття від закордонних викладачів також проводяться англійською мовою.
Рекомендований рівень володіння англійською — B1. На початку навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Безпосередній формат залежить від дисципліни, її викладача та складу групи. Заняття відбуваються ввечері щотижня з 18:00 по 21:00, 5 днів на тиждень.

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти безперешкодно продовжують вчитися.

Викладачі

Illustration
icon

Більшість викладачів здобули освіту або стажувалися та викладали в провідних університетах ЄС та Північної Америки та є успішними дослідниками в своїй галузі. Зокрема на програмі викладатимуть соціальні та політичні психологи з Колумбійського університету, Кембриджу, Університету Північної Кароліни, які мають великий досвід роботи з даними, використання машинного навчання, є фахівцями у сфері взаємодії людини зі штучним інтелектом.

Завдяки такій команді випускники програми вмітимуть:

  Проводити дослідження, які відповідають сучасним стандартам відкритої науки;
  Розуміти та обґрунтовано пояснювати особливості владних відносин у суспільстві;
  Презентувати свої знахідки та переконувати аудиторіюРозуміти та обґрунтовано пояснювати особливості владних відносин у суспільстві;
  Бачити практичні шляхи розв’язання складних соціальних явищРозробляти психологічні тести та інші інструменти вимірювання та мікро- та макрорівнях, застосовуючи сучасну психометрику;
  Шукати та знаходити фінансування своїх проектів.
icon

Також на програмі можна отримати додаткову спеціалізацію в сфері управління людськими ресурсами, поведінкової економіки, політичного піару, протидії інформаційним загрозам тощо.

Illustration

Розвиток професійного потенціалу

З такими знаннями та вміннями випускники розкривають свій професійний потенціал у дослідженнях, аналітиці, комунікаціях, маркетингу, виборчих кампаніях, government relations як в Україні, так і за кордоном.

Початок навчання

Вересень 2024 року

Вартість

11,000 грн / місяць220,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Для вступників на основі диплому бакалавра вступ відбувається за результатами ЄВІ та ЄФВВ. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 31 липня по 21 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно).

  Для вступників на основі диплому магістра вступ відбувається або за результатами ЄВІ та ЄФВВ, або за результатами внутрішніх іспитів у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 31 липня по 21 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно).
   

 • Як подати заяву на вступ з дипломом магістра (якщо складали внутрішні іспити)?

  Щоб подати заяву, перегляньте відео або слідуйте покроковій інструкції

 • Як подати документи до KSE? 

  Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердіти вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. Бюджетні місця є на таких програмах:● Економіка бізнесу та фінансів – 5 місць. ● Публічна політика та врядування – 5 місць.● Урбаністика – 5 місць. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані недалеко від будівлі KSE університету або в центрі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-3 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

  Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий конкурсний бал – 140. 

 • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

  Наші магістерські програми, Економічний аналіз, Економіка бізнесу та фінансів та Публічна політика та врядування, акредитовані і зараз ми будуємо нові програми – Урбаністику та повоєнну відбудову, Дослідження пам’яті та публічну історію, а також Соціальну психологію так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році.
  У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.