Соціальна психологія 

Про програму

Ця магістерська програма для тих, хто хоче мати ґрунтовні знання, що пояснюють суперечності й закономірності всередині різних спільнот, прагне розуміти, передбачати та пояснювати не лише швидкі людські реакції, а й тривалі, часто невидимі зміни в суспільстві.  

  Студенти цієї програми вивчають класичні та новітні теорії й концепції, що стоять за суспільними взаємодіями, та використовують сучасні інструменти збору й аналізу даних для практичної роботи з цими теоріями.
  Основний фокус програми — на наданні магістрантам можливості не лише вивчати науку, а й отримувати прикладні знання. Це допоможе їм бути ефективними практиками, які здатні виконувати складні соціально-психологічні завдання, що постають у суспільстві. 
  Студенти вивчатимуть вузькоспеціалізовані теми, базуючись на українських реаліях та контексті, що дають змогу краще зрозуміти виклики, які приносить війна в наше суспільство, а також знаходити рішення для їх подолання.
Illustration

Програма з соціальної психології в KSE відрізняється від подібних в Україні тим, що побудована на західному підході до магістерських програм – навчанні фахівця через реальні практичні кейси та дослідження.
Наші студенти можуть поглибити знання в особливо цікавих для них темах, відвідуючи вибіркові курси.
Знання соціальної психології дадуть вам можливість посилити позиції в сфері комунікацій (журналістика, pr, пропаганда і контрпропаганда), менеджменті проєктів та управлінні, імплементації реформ та роботі в громадському секторі.
Програма відповідає вимогам мінімального європейського освітнього стандарту з психології та має сертифікат EuroPsy.

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

● дизайнувати наукові дослідження, використовуючи кількісні та якісні методи● розуміти та обґрунтовано пояснювати особливості владних відносин у суспільстві● орієнтуватися в основних феноменах групової взаємодії● розуміти природу конфліктів, упереджень, соціальних стереотипів, людської поведінки та її змін● пояснювати основні поняття та закони соціальної психології● визначати особливості політичної поведінки● використовувати здобуті знання для покращення роботи організацій, підтримки лідерів та персоналу, виконання управлінських завдань● посилювати свою комунікацію, працювати зі словом та переконаннями● бачити практичні шляхи розв’язання складних соціальних проблем● розробляти та проводити тренінги

КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ:

● психологами в організаціях● тренерами● фахівцями з розвитку команд та персоналу ● політичними психологами ● фахівцями з медіації й розв'язання конфліктів● науковцями (після продовження вивчення галузі)

МОВА НАВЧАННЯ

Навчання на програмі відбувається переважно українською мовою. Утім, більшість літератури англомовна, оскільки програма передбачає вивчення новітніх академічних трендів. Заняття від закордонних викладачів також проводяться англійською мовою.
Рекомендований рівень володіння англійською — B1. На початку навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.


ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Програма передбачає змішаний формат навчання та поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття. Безпосередній формат залежить від дисципліни, її викладача та складу групи. Заняття відбуваються ввечері щотижня з 18:00 по 21:00, 5 днів на тиждень.

Наша будівля має комфортні аудиторії в укриттях та генератори, тож незалежно від обставин, студенти безперешкодно продовжують вчитися.Text element

Викладачі

Illustration
icon

Більшість викладачів здобули освіту або стажувалися та викладали в провідних університетах ЄС та Північної Америки та є успішними дослідниками в своїй галузі. Зокрема на програмі викладатимуть соціальні та політичні психологи з Колумбійського університету, Кембриджу, Університету Північної Кароліни, які мають великий досвід роботи з даними, використання машинного навчання, є фахівцями у сфері взаємодії людини зі штучним інтелектом.

Початок навчання

Вересень 2024 року

Вартість

11,000 грн / місяць220,000 грн / повна вартістьМожливість фінансової підтримки

FAQ

 • Як вступити до KSE?

  Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програми "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів", "Публічна політика та врядування", "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Соціальна психологія" відбувається за результатами ЄВІ 2023 або 2024 років та ЄФВВ 2024 року.З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
  Для вступників на основі диплома бакалавра або магістра вступ на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" відбувається за результатами ЄВІ* та фахового іспиту у KSE. З 1 липня вам потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника, з 1 по 27 липня подати заяву на участь у фаховому іспиті, а потім у період з 1 серпня по 22 серпня 18:00 подати заяву на вступ на бажану програму. Опісля – подати документи до KSE (електронно). 
  *Під час вступу на основі ступеня магістра для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб вступники на програму "Дослідження пам'яті та публічна історія" можуть за їх вибором або подати результат ЄВІ або скласти співбесіду з іноземної мови.

 • Як подати документи до KSE? 

  Уся подача відбувається електронно, тож вам потрібно буде підтвердити вибір місця навчання в кабінеті вступника за допомогою КЕП чи Дія.Підпис, заповнити нашу форму (за потреби прикріпити туди військово-обліковий документ) та підписати в системі E-Sign договори про навчання та освітню послугу.

 • Навчання англійською – чи потрібен сертифікат?

  Ми не вимагаємо сертифікатів для навчання у нас. У вас будуть додаткові пари з професійної англійської, щоб ви могли підтягнути знання до необхідного рівня. 

 • Як потрапити на бюджет?

  Як і в будь-якому іншому університеті – якнайкраще скласти ЄВІ та ЄФВВ. 

 • Чи є у KSE гуртожиток?

  У нас є дещо краще – колівінг. Це багатокімнатні квартири, що розташовані на правому березі Києва. Студенти живуть окремо, по 2-4 людини в кімнаті, мають кімнату для спільних активностей, кухню, кілька санвузлів та необхідну техніку. Колівінг оплачується окремо від навчання, ціна – 100 доларів на місяць за курсом НБУ. 

 • Чи можна навчатися онлайн? А на кампусі?

  Ви можете обрати зручний формат навчання – онлайн або офлайн на кампусі в Києві.

 • Чи можна перевступити з іншого університету?

  Це залежить від того, наскільки відрізняються наша освітня програма та програма університету, де ви навчалися до цього. Вам потрібно буде подати нам транскрипт дисциплін, які ви вже вивчили у вашому університеті, щоб ми могли порахувати академічну різницю та сказати, наскільки реально її закрити.  

 • Який прохідний бал на навчання у KSE?

  Пороговий конкурсний бал – 140. 

 • Чи є у магістерських програм KSE акредитація?

  Наші магістерські програми, "Економічний аналіз", "Економіка бізнесу та фінансів" та "Публічна політика та врядування", акредитовані і зараз ми будуємо нові програми "Урбаністика та повоєнна відбудова", "Дослідження пам’яті та публічна історія", "Соціальна психологія" так, що впевнені – акредитація буде. Вони отримають акредитацію, коли перші вступники на програми закінчуватимуть навчання, адже під час акредитації відбувається перевірка процесів, які ще не відбулись на першому році.
  У нас є доступ до курсів платформи Coursera вже з початку навчання, а на економічних програмах студенти можуть отримати подвійний диплом з американським Університетом Г’юстона. Тому довіра наших партнерів виступає гарантом якості. Ліцензії на наші програми ви можете перевірити в реєстрі – https://registry.edbo.gov.ua/university/3924/specialities/

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ?

Отримайте консультацію з будь-яких питань: заповніть форму або зателефонуйте нам коли буде зручно.