ЯК ВСТУПИТИ НА БАКАЛАВРАТ В KSE

Дізнайтесь про можливість проходження співбесіди замість НМТ

  • icon

    Заповнити форму в KSE


    Вказати особисті дані та програму, на яку ви плануєте вступати, щоб ми могли вас провести по процесу вступної.

icon

Зареєструвати електронний кабінет


У цьому кабінеті ви подаватимете заяву на вступ до KSE. Туди підтягнуться ваші результати НМТ та особисті дані. Для реєстрації потрібно буде ввести серію та номер документа про раніше здобуту освіту, а також PIN-код та рік отримання сертифіката НМТ/ЗНО (або паспорт, у разі відсутності сертифіката).

icon

Подати заяву на вступ 


З 19 по 31 липня можна подати заяву в електронному кабінеті вступника на вступ до Київської школи економіки (на бюджетну або контрактну форму навчання). Ви можете подати максимум 5 заяв на бюджет та до 15 заяв за всіма формами фінансування.

icon

Подати документи до KSE на бюджет


Отримали рекомендацію до зарахування на бюджет? Наступний крок — підтвердження місця навчання у електронному кабінеті та подача документів (військовий квиток або приписне для чоловіків) онлайн. Після цього ми вам запропонуємо підписати договір про навчання (теж електронно).

icon

Подати документи до KSE на контракт


Отримали рекомендацію до зарахування на контракт? Наступний крок — підтвердження місця навчання у електронному кабінеті та подача документів (військовий квиток або приписне для чоловіків) онлайн. Після цього ми вам запропонуємо підписати договір про навчання та договір про надання платної освітньої послуги (теж електронно).

icon

Стати студентом KSE та почати навчання


Вітаємо – тепер ви можете розпочати навчання!

Телеграм-канал про вступ на бакалаврат

Залишились запитання?

Заповніть форму і ми з радістю проконсультуємо вас.