Про подію:
Запрошуємо доєднатись до Академічного семінару Зовнішня диференційована інтеграція ЄС як інструмент реагування на кризу: приклад України.
Сучасні наукові дослідження в ЄС та повномасштабне вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року здебільшого зосереджується на поясненні безпрецедентної сили реакції ЄС, особливо його нових масштабних санкцій проти Росії та наданні статусу країни-кандидата всім трьом Східним сусідам.
Однак у цьому огляді бракує розуміння ролі довоєнних механізмів зовнішньої диференційованої інтеграції (EDI) між ЄС та Україною у зусиллях ЄС щодо підтримки стійкості країни в умовах війни. На основі аналізу ініціативи «Шляхи Солідарності» ЄС та допомоги Євроюсту в документуванні та розслідуванні воєнних злочинів Росії в Україні стаття висвітлює роль і потенціал EDI як інструменту управління кризою та повоєнного відновлення.
Також стаття вказує на наслідки EDI між ЄС та Україною для подальшої еволюції ЄС як зовнішнього актора, зокрема в сферах реагування на кризи, управління кризовими ситуаціями та довгострокового відновлення.
Спікер:
Марина Рабінович - викладачка та менеджерка проекту Horizon Europe REDEMOS в КШЕ, дослідниця в Арктичному університеті Норвегії
Для кого:
Cтуденти 3+ курсів, аспіранти, освітяни, люди, які цікавляться наукою
Мова семінару:
Англійська