Про подію:
Київська школа економіки запрошує на семінар Лабораторії дослідження релігії KSE: Як релігія може сприяти миротворчості, а не війні. На зустрічі ми проаналізуємо розуміння миру як процесу, який ми вже почали розвивати, приклади миротворчої роботи з громадами, релігійними групами та лідерами, щоб зрозуміти, як теорія реалізується у повсякденній практиці вже сьогодні.
Що таке адаптивний мир і в чому його особливості? Як можливе агоністичне примирення і яким чином воно може стати в нагоді для українських спільнот? Як ми уявляємо мир і чи буває він різним? Як до процесу миротворчості залучаються духовні лідери? Релігійні спільноти часто лишаються в тіні публічних процесів або згадуються в публічних негативних випадках. Натомість спільноти вірян можуть позитивно впливати на розбудову миру та суспільства, зокрема і для згуртованості українців.
Спікер:
Тетяна Калениченко — PhD із соціології релігії, гостьова дослідниця Sankt Ignatios College (Швеція), співзасновниця організації «Діалог у дії». Має понад десятирічний досвід у сферах миробудування, діалогових практик, конфліктології та аналітики, співпрацюючи з міжнародними організаціями (USIP, OSCE, UNDP, USAID та іншими).
Модератор:
Андрій Ферт — PhD з історії, координатор Лабораторії дослідження релігії KSE, викладач програми "Дослідження пам’яті та публічна історія". Досліджує радянський атеїзм і вплив релігії на колективну памʼять.
Мова:
Українська