KSE SUMMER SCHOOL з європейської інтеграції

З 17 СЕРПНЯ ПО 1 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ

Київська школа економіки разом Riga Graduate School of Law та Södertörn University проводить літню школу з європейської інтеграції і права ЄС. Дата та місце - з 17 серпня по 1 вересня 2024 року, Рига.
Деталі щодо тем, які будуть вивчатися, за посиланням.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:

Учасниками літньої школи можуть бути студенти 1-2 курсів, які навчаються в українському університеті на бакалаврській програмі за спеціальністю “Право”, володіють англійською мовою на рівні, достатньому для вивчення тем, які охоплюються Літньою школою, і не мають перепон для виїзду за кордон.

Illustration
Illustration

ОХОЧІ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ ПОВИННІ:

● Надіслати мотиваційного листа до 14 липня 2024 року включно;● Пройти інтерв'ю з відбірковою комісією.

ФІНАНСУВАННЯ:

Вартість квитків та проживання в Ризі покриваються організаторами літньої школи.

  • ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:до 14 липня 2024 року включно

    Надішліть свій мотиваційний лист з темою листа “Surname_RigaSummerSchool_2024” на електронну пошту au.gro.esk%40ssr_ylppa до 14 липня 2024 року включно.

ВИМОГИ ДО МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА:

Мотиваційний лист має бути виконаний англійською мовою (1-2 сторінки), має містити вашу мотивацію для участі у Літній школі, професійні цілі та очікування від програми, вашу контактну інформацію (ім'я, прізвище, телефон, електронна адреса, назва навчального закладу, рік навчання). Використання інструментів штучного інтелекту чи плагіат у мотиваційному листі означатиме припинення участі у відборі для кандидата/тки.

Деталі щодо інтерв'ю будуть надіслані після розгляду мотиваційного листа.З нетерпінням чекаємо на ваші заявки!

Illustration
Illustration
Illustration