Київська школа економіки та кофаундингова ІТ-компанія Genesis запускають спільні майнори (додаткові спеціалізації) на бакалавраті

Київська школа економіки та кофаундингова ІТ-компанія Genesis запускають спільні майнори (додаткові спеціалізації) на бакалавраті

Багаторічні партнери KSE University та українська кофаундингова ІТ-компанія Genesis оголосили про запуск спільних майнорів (minors) — додаткових спеціалізацій, які можна здобути в межах основних бакалаврських програм. Майнори складаються з наборів взаємоповʼязаних дисциплін, залежно від програми й обсягу вибраних майнорів протягом навчання студенти можуть отримати від однієї до трьох додаткових спеціалізацій.

Першим майнором, створеним у межах співпраці, став «Цифровий бізнес/Digital Business», який уже цього навчального року 2024-2025 зможуть взяти студенти програм «Програмна інженерія та бізнес-аналіз», «Економіка і великі дані», «Бізнес-економіка», «Штучний інтелект» і «Прикладна математика». Він дасть знання і навички з основ цифрового бізнесу та створення ІТ-продуктів. Зокрема, студенти вивчатимуть дисципліни з моделювання бізнес-процесів і операційного менеджменту, дізнаються як вести управлінський облік та створювати власні стартапи.

«Сучасна вища освіта, особливо в галузі компʼютерних наук, може бути по-справжньому успішною тільки маючи тісні зв'язки з реальною індустрією та працедавцями. Запуск спільного майнору з Цифрового бізнесу у співпраці з Genesis є важливим кроком у розвитку наших бакалаврських програм, адже значна кількість наших студентів прагне створювати стартапи та розробляти інноваційні продукти. Майнор з Цифрового бізнесу — це поєднання значного досвіду Genesis у побудові успішного продуктового бізнесу, визнаної експертизи KSE University в економічній та управлінській освіті, а також курсів технічної та аналітичної спрямованості. Ми впевнені, що здобутий набір знань і навичок стане унікальною перевагою для наших випускників на конкурентному ринку праці», — зазначив Артем Коротенко, академічний директор бакалаврської програми «Програмна інженерія та бізнес-аналіз».

«Ми в Genesis знаємо, як створювати технологічні продукти, які стають лідерами на глобальному ринку. Ми системно ділимося цими знаннями та інвестуємо в освіту, щоби розвивати підприємництво в Україні, — там, де наш бізнес народився і продовжує зростати. Від якості освіти залежить, на якому ринку ми всі працюватимемо в перспективі 5-10 років. Аби зробити навчання більш ефективним, ми шукаємо нові підходи та формати співпраці з найкращими ЗВО України. Продуктовий майнор у KSE University — це можливість зануритися в роботу IT-бізнесу, не відриваючись від вивчення базової теорії, та прокачати практичні скіли, які цінуються в бізнесі», — додав Володимир Многолєтній, співзасновник і СЕО Genesis.

Наразі академічна команда KSE University разом з Genesis працює над створенням ще одного майнора — з продуктової аналітики.