Видатні іноземні гості в KSE - Деніз Дрессер з Університету ITAM в Мехіко виступила з відкритою лекцією

Видатні іноземні гості в KSE - Деніз Дрессер з Університету ITAM в Мехіко виступила з відкритою лекцією

Нещодавно Київську школу економіки відвідала мексиканська професорка Деніз Дрессер,  відома на увесь світ як політична аналітикиня, громадська активістка й авторка численних статей із політології та економіки. 

Пані Дрессер виступила з відкритою лекцією “Демократичний відступ у Латинській Америці та його геополітичний вплив”, яка зібрала широку аудиторію студентів, викладачів і науковців, а також представників громадського сектору і медіа.

Особливу увагу політологиня приділила причинам відступу демократії у Мексиці та інших країнах Латинської Америки, наслідкам цього процесу, які суттєво впливають на суспільні настрої. Також професорка розповіла про методи втримання та концентрації влади в умовах автократії, види політичних маніпуляцій, таких як цілеспрямована дезінформація, які широко використовують автократичні країни світу. 

«Президенти-популісти стверджують, що для того, аби вплинути на трансформаційні зміни, їм потрібно керувати без жодних обмежень. І їм потрібно, щоб люди довіряли єдиній сильній фігурі».

У своїх публікаціях професорка відкрито відстоює інтереси України і поширює важливу інформацію про становище країни у воєнний час серед різних аудиторій в країнах Латинської Америки.

«Знаходячись в Україні, я захоплююсь боротьбою українців за власне виживання, адже в Україні люди захищають демократію і свободу, в той час як у Мексиці ми власними руками ховаємо їх».

В аудиторії звучали питання про політичні стосунки між Україною і країнами Латинської Америки, боротьбу з російською пропагандою, перспективи та важливі засади для розвитку двосторонніх відносин. 

Візит пані Дрессер став унікальною можливістю для студентів та науковців KSE заглибитись в політичні і суспільні процеси країн Латинської Америки та їх глобальний вплив, усвідомити напрями взаємодії, за допомогою яких Україна може отримати посилену підтримку з боку цієї важливої частини світу.

Щиро дякуємо Деніз Дрессер за візит і сподіваємось на подальшу співпрацю!