Студенти та викладачі Київської школи економіки створили портрет українців десятиліття для нового випуску журналу Reporters.
Студенти магістерської програми «Дослідження пам’яті та публічна історія» та викладачі Київської школи економіки стали авторами текстів для журналу Reporters. і створили портрет українців десятиліття. У спільному проєкті Reporters. та KSE вони проаналізували, як за десятиліття з 2014 року до 2024 року змінювалися настрої українців, їхні цінності, способи зберегти памʼять про минуле та уявлення, на чому будувати майбутнє.
Антон Лягуша, академічний директор магістерської програми «Дослідження пам'яті та публічна історія», декан факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій KSE University, пояснює: «Ця ідея виникла в головної редакторки Reporters. — Марії Паплаускайте. Вона запропонувала нашим студентам і викладачам, що досліджують пам‘ять і публічну історію, спробувати реалізувати проєкт для номера, присвяченому 10 рокам російсько-української війни. Ми узгодили концепт та ідею — показати в розрізі, як ми змінювались: суспільство загалом, наша їжа вдома та в закладах, що і як ми памʼятали, про що думали, що дивились та які виставки відвідували, і далі майже три місяці ми працювали над дослідженням. Я дійсно пишаюся нашими студентами та колегами, адже це великий і дуже детальний проєкт, який викристалізовує, ким ми були, і ким ми стали. І через що ми пройшли, аби прийти в цю точку».
Магістерська програма «Дослідження пам’яті та публічна історія» у Київській школі економіки створена для тих, хто розуміє важливість боротьби за пам'ять, історію та їхній вплив на суспільство. Студенти програми мають можливість отримати прикладні інструменти для реформування і відбудови, створення політики роботи з минулим і реалізації меморативних проєктів.
Нагадаємо, вступна кампанія на магістратуру ще триває, подавати заяви можна до 22 серпня 2024 року.