Фінансова допомога

Для кого

  Захисників та захисниць (учасників бойових дій; учасників заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України - відповідні статуси, починаючи з 2014 року)
  Дітей захисників та захисниць, у тому числі дітей загиблих захисниць та захисників;
  Внутрішньо переміщених осіб (статус набутий після 24 лютого 2022 року);
  Тих, чиє місце проживання з 24 лютого 2022 року було віднесене до тимчасово окупованих територій та/або територій, на яких велись бойові дії згідно з наказом Мінреінтеграції.

Важливо! Для отримання фінансової допомоги потрібно належати хоча б до однієї з перерахованих вище груп та отримати позитивне рішення грантового комітету.

icon

ДОПОМОГА ПОКРИВАЄ ПОВНУ ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ТА ЧАСТКОВО ПРОЖИВАННЯ В КОЛІВІНГУ

* 50% вартості навчання покриває Благодійний фонд “Київська школа економіки“, решту 50% можна покрити за рахунок роботи в проєктах Київської школи економіки (200 годин на рік).

Процес відбору

1

Підготувати необхідні документи. Перелік документів можна знайти тут.

2

Заповнити форму на сайті KSE та додати скани необхідних документів (якщо зараз немає документів, їх можна надати пізніше).

3

Надіслати грантовому комітету мотиваційний лист. На email, який ви вказали у формі, прийде лист з інструкціями, як це зробити.

4

Пройти співбесіду з грантовим комітетом та отримати позитивне рішення.

5

Подати заяву в електронному кабінеті вступника з результатами: ● НМТ/ЗНО для бакалаврату;● ЄВІ та ЄФВВ для магістратури;або пройти вступні іспити.

6

Подати документи до KSE (онлайн).

7

Стати студентом KSE.

УМОВа ПРОДОВЖЕННЯ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

  Дотримуватися академічної доброчесності.

FAQ

 • Чи можу я податися на кілька грантів одночасно?

  Так, можна – у формі подачі на грант ви можете обрати усі категорії для грантів, по яких ви проходите. 

 • Чи можу я подаватися на грант і на бюджет одночасно? 

  Так, можна, проте, у разі отримання позитивного рішення щодо обох опцій, вам потрібно буде обрати якусь одну – або грант, або бюджет.

 • Що в себе включає «Робота у проєктах KSE» ?

  Робота в проєктах KSE має на меті познайомити студентів ближче зі спільнотою та надати новий досвід. Можна працювати у будь-якій з частин KSE: Університеті, Благодійному фонді або Дослідницькому інституті.

 • Коли дедлайн подачі на гранти?

  Вступники на бакалаврські програми можуть податись на академічний грант/фінансову допомогу до 12 липня 2024 року.Вступники на магістерські програми можуть податись на академічний грант/фінансову допомогу до 15 серпня 2024 року.

 • Які етапи відбору на гранти?

  ● Заповнити аплікаційну форму у нас на сайті і прикріпити туди документи, сертифікати, які підтверджують категорію, за якою ви хочете отримати грант● Написати мотиваційний лист● Пройти співбесіду з грантовим комітетом● Стати студентом KSE

 • На які програми я можу отримати грант?

  Гранти можна отримати на всіх бакалаврських та магістерських програмах.

Хочете отримати фінансову допомогу? 

Заповніть форму — і ми розкажемо як!